Selena Gomez (27 l.) dorastała na oczach swoich fanów. Kobieta karierę zaczęła jako nastolatka i dzięki temu, cały świat mógł przyglądać się jej medialnemu związkowi z Justinem Bieberem. Relacja między nimi nie wytrwała próby czasu, a wokalista prędko związał się z modelką, Hailey Bieber (23 l.), z którą już jest po ślubie. Sel długo dochodziła do siebie i leczyła złamane serce. Wygląda na to, że Hailey Bieber postanowiła wyciągnąć rękę w stronę wokalistki i raz na zawsze zakończyć spór między nimi.

 Hailey Bieber świętuje urodziny na siłowni a Justin zdradza, kiedy chce mieć z nią dzieci (FOTO)

Hailey Bieber lajkuje zdjęcie byłej dziewczyny obecnego męża – Seleny Gomez

Wygląda na to, że Selena Gomez może mieć nowego fana w osobie Hailey Bieber. Po emocjonalnym powrocie gwiazdy pop’u na scenę American Music Awards 24 listopada, gdzie Sel wykonała porywający występ swoich najnowszych piosenek „Lose You To Love Me” i „Look at her now”, Hailey na Instagramie „polubiła” wideo opublikowane przez makijażystę Seleny. Modelka tym samym chciała pokazać, że wspiera całym sercem Gomez. Gdy Sel wypuściła do sieci smutną balladę, fani zaczęli atakować Hailey za rozbicie związku. Piosenkarka prosiła wtedy, by zaprzestać publicznego hejtu na modelkę.

Hung Vanngo, który był odpowiedzialny za seksowny makijaż Gomez tego wieczoru, opublikował klip na swoim Instagramie, w który pokazał nieskazitelny makijaż Seleny. Hailey Baldwin poparła Gomez po emocjonalnym występie American Music Awards, „lubiąc” wideo pokazujące makijaż Seleny. Tym małym korkiem pokazała, że nie zamierza wracać do przeszłości.

Selena tego wieczora wyglądała niesamowicie w krótkiej sukience opinającej ciało. Gomez wyglądała na gotową do zaprezentowania swoich najnowszych hitów, piosenkarka miała przerwę w występach na scenie jednak poradziła sobie doskonale!Dodatkowo Gomez otworzyła całą ceremonię wręczenia nagród. 

Selena Gomez na Instagramie pokazała przygotowania do AMAs:

Zostaną przyjaciółkami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez zrobiła DUŻY tatuaż na udzie; na AMAs próbowała go ukryć

Selena Gomez wyciągnęła rękę do Belli Hadid. Konflikt między nimi zostanie zażegnany?!

Selena Gomez idzie na spotkanie biznesowe. Pilnuje ją ochroniarz (ZDJĘCIA)