Przyjaciele Jessiki Biel radzą jej, by zerwała z Justinem Timberlake’m. Podobno ma na nią zły wpływ.

– Przed Justinem, Jess była beztroska i bardzo niezależna – mówi informator. – Nigdy nie latałaby za chłopakiem przez pół globu, tak jak to było z Justinem. Ale on rzucił na nią zaklęcie. Szczerze mówiąc, przyjaciele Jess nie rozumieją, co ona w nim widzi.

Gdy para się spotyka, Justin nie ma podobno ochoty na wyjście w towarzystwie jej koleżanek i kolegów.

– Jest arogancki, a jego znajomi przyzwyczaili się do tego już dawno temu – mówi ktoś z bliskiego otoczenia Biel. – Ale nowych ludzi, takich jak znajomi Jessiki, to po prostu odpycha. Kiedy jedna z najlepszych przyjaciółek Jess spotkała Justina po raz pierwszy, mówiła z podnieceniem, jak bardzo lubi jego ostatni album. Justin powiedział, naprawdę, żeby mówiła o czymś, czego on jeszcze nie słyszał.

– Zachowywał się, jakby jej obowiązkiem było czczenie go. Najgorsze jest to, ze Justin nie przyznaje sie do związku publicznie. To niemęskie i jest wyrazem braku szacunku – nie potwierdzić czegoś, co jest tak oczywiste.

To jeszcze nie koniec.

– Justin jest humorzasty. Niekiedy nie dzwoni do Jessiki, a gdy ona pisze do niego smsy, odpisuje, że chce być teraz sam. Justin sprawia, że poczucie wartości Jessiki jest coraz niższe i widać to po jej twarzy. Nie uśmiecha się już tak często, jak kiedyś i nie ma już w niej takiej radości życia, która była jej znakiem rozpoznawczym.

– Justin może być utalentowany jako piosenkarz i muzyk, ale jest marnym materiałem na chłopaka.