Znamy nazwiska nowych prowadzących “Dzień Dobry TVN”!
czwartek 22 czerwca, na Instagramie „Dzień Dobry TVN” pojawił się niespodziewany komunikat o zmianach w programie. Okazuje się, że stacja wzięła przykład z Edwarda Miszczaka i zdecydowała się na czystki w kadrze prowadzących. W „Dzień dobry TVN” nie zobaczymy aż pięcioro dotychczasowych prowadzących: Małgorzaty Rozenek-Majdan, Agnieszki Woźniak-Starak, Małgorzaty Ohme, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, choć dwie pierwsze dostaną swoje własne, nowe programy.
Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzą nowe programy. Wiemy jakie!
Znamy nowych prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Poprowadzą wakacyjne wydanie, a stacja zdecyduje czy zostaną na stałe
I choć od zwolnienia prezenterów “Dzień Dobry TVN” nie minął jeszcze tydzień, stacja szuka już nowych następców i prowadzi castingi. Jak poinformował “Fakt”, pojawiły się już pierwsze pary dziennikarzy, pracujących od lat w śniadaniówce, którzy poprowadzą wakacyjne wydanie DDTVN i zostaną przetestowani, czy nadają się na stałe do programu. Są to Anna Senkara i Robert Stockinger oraz Mateusz Hładki i Gabi Drzewiecka.
Prócz tego poinformowano, że do wakacyjnego wydania dołączą również Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga, którzy poprowadzą program razem z ulubieńcami widzów: Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem oraz Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim.
Według doniesień mediów są to pary, które powstają tylko na czas wakacji, a ostateczna decyzja szefostwa stacji zapadnie w sierpniu i to właśnie wtedy dowiemy się, kto zostanie z nami na stałe.
Ile zarabiały prowadzące „Dzień Dobry TVN”? Rozenek i Woźniak-Starak dostawały najwięcej!






![]()
Hładki i Stockinger?? Zadufane w sobie… Nieeeeee