Zosia Zborowska (32 l.) cztery miesiące temu wyszła za mąż, za siatkarza Andrzeja Wronę. Aktorka chętnie pokazuje na swoich mediach społecznościowych fragmenty jej życia. Widać, że od kiedy wyszła za mąż jest bardzo szczęśliwa. Zosia postanowiła zdradzić, jak wygląda relacja Andrzeja Wrony z tatą aktorki.

Zosia Zborowska zdradza szczegóły ŚLUBU: Poprosiliśmy o koperty i się dużo zwróciło

Mąż Zosi Zborowskiej doskonale dogaduje się z jej ojcem, Wiktorem

Zosia jest córką polskich aktorów filmowych i teatralnych – Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Z Andrzejem zaczęła spotykać się rok temu, jednak połączyło ich silne uczucie i postanowili szybko się pobrać. Widać, że tworzą zgodne i udane małżeństwo. Dodatkowo Zosia pochwaliła się, że jej mąż i tata mają świetny kontakt.

Zborowska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jej męża i tatę stojących obok siebie. Andrzej szeroko uśmiecha się do obiektywu, Wiktor Zborowski natomiast zachował poważny wyraz twarzy. Zosia zaznaczyła, że są to faceci jej życia. Fajnie jest widzieć, że wszyscy tak dobrze się dogadują.

 To, że Oni się tak lubią i mają tak świetny kontakt sprawia, że robi mi się bardzo cieplutko na serduszku – podpisała zdjęcie ojca z mężem Zosia

W sekcji komentarzy nie zabrakło miłych słów od Internautów, którzy kojarzą Wiktora Zborowskiego z podkładania głosu bajkowemu Mufasie. Żartowali, że ich więź jest tak silna jak disney’owskiego Simby z Mufasą z „Króla Lwa”.

Normalnie jak Mufasa i Simba

Kocham Twojego Tatę za głos Mufasy. Właśnie oglądam

Marzenie każdej żony ❤️ – komentowali obserwatorzy

Andrzej Wrona i Wiktor Zborowski na Instagramie:

View this post on Instagram

🥰 #inluv P.S. Co myśli Wiesia? 🤔😂

A post shared by I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wiemy, ile zarabia Zosia Zborowska. Suma powala na kolana!

Zofia Zborowska wyszła za mąż za siatkarza, Andrzeja Wronę

Premiera superprodukcji „Legiony”. Na ściance Fabijański, Zborowska z mężem i dawno niewidziana Jula