Noc Oscarowa nie obyła się jak zwykle bez polskiego akcentu. Tym razem, oprócz nominacji Jerzego Skolimowskiego („IO” Jerzego Skolimowskiego przegrało z niemieckim „Na Zachodzie bez zmian” Edwarda Bergera), na czerwonym dywanie pojawił się syn Alicji Bachledy-Curuś.

Lady Gaga w t-shircie i trampach na Oscarach 2023

Colin Farrell (46 l.), jako oscarową randkę przyprowadził swojego 13-letniego syna Henry’ego Tadeusza. Obaj wyglądali przystojnie w pasujących smokingach od Dolce & Gabbana, gdy szli po czerwonym dywanie rozdania Oscarów 2023.

Pełen wdzięku duet uściskał się słodko, zanim pozował do zdjęć, obaj mieli na sobie czarne aksamitne marynarki z klapami z jedwabnej satyny od włoskiego domu mody. Do tego panowie mieli na sobie muchy i eleganckie lakierki.

Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell, Credit line: Jen Lowery / MEGA / The Mega Agency / Forum

Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell, Credit line: Jen Lowery / MEGA / The Mega Agency / Forum

Nicole Kidman, Brendan Gleeson, Colin Farrell i syn Henry Fot. CARLOS BARRIA / Reuters / Forum

Henry Tadeusz z ojcem na Oscarach 2023

Na początku tego miesiąca aktor, który w tym roku po raz pierwszy został nominowany do Oscara za rolę Pádraica Súilleabháina w filmie „Banshees of Inisherin”, już wcześniej w rozmowie z Vanity Fair chwalił się, że zabiera na galę syna, „Oboje mamy na sobie aksamitne smokingi”, powiedział wtedy magazynowi.

Rihanna z gołym brzuchem i w 3 kreacjach na Oscarach 2023

Wraz z nominowaną do Oscara rolą w „Banshees of Inisherin”, gwiazda pojawi się w nadchodzącym filmie „Batman”. Wielkie wyzwania zawodowe, wielkie role i wielkie nagrody. Colin Farrell wyznał, że cieszy się i po prostu „chłonie to wszystko”, dzięki pomocy Henry’ego.