Alicja Bachleda-Curuś to polska aktorka i piosenkarka. Aktualnie mieszka na stałe w USA, gdzie wychowuje syna Henry Tadeusz Farrell, którego urodziła również za oceanem.

Alicja Bachleda-Curuś już nie ukrywa syna na Instagramie. Wspólnie poszli poświęcić koszyczek

Majątek 14. latka wyceniono na pokaźną sumę!

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się na przeprowadzkę do USA prawdopodobnie po nieudanym związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem w 2005 roku. W listopadzie 2008 roku związała się z aktorem Colinem Farrellem, z którym ma syna Henryka Tadeusza. Dokładnie 7 października 2009 przyszedł na świat ich syn. Niestety sielanka nie trwała długo, w styczniu 2011 roku, aktorka oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Farrellem.

Alicja Bachleda-Curuś rozpływa się nad pierwszym występem swojego synka na Oscarach

Pomimo wyprowadzki i dużych ambicji, młodej aktorce nie udało się osiągnąć za oceanem takiego sukcesu, jakiego pragnęła. Jej były partner natomiast zagrał w wielu światowych produkcjach takich jak: „Batman”; „Zimowa opowieść”, czy „Niepokonani”. Choć w życiu miał wiele znanych partnerek m.in. Angelinę Jolie, Britney Spears, Lindsay Lohan, czy Rihanna, bardzo dba o swojego syna Henryka. 

Colin Farrell nie zgadza się z Alicją Bachledą-Curuś. Poszło o ich syna!

Jako, że rodzice bardzo poważnie traktują swoją rolę, chronią prywatność ich potomka. Choć Henryk Tadeusz prowadzi zwykłe życie nastolatka, może pochwalić się sporym majątkiem.

Mimo, że Henry nie gra w żadnych filmach i wiedzie życie przeciętnego nastolatka, to jego majątek jest wyceniony na sumę w wysokości miliona dolarów. – ocenili dla portalu Shownews.pl eksperci.

Pomimo dbałości o prywatność Henryka, miał on okazję pojawić się na Oscarach z ojcem. Colin Farrell i Henry Tadeusz pojawili się na gali w identycznych smokingach i wyglądali jak prawdziwi dżentelmeni. Chłopak towarzyszył ojcu podczas wielu wywiadów.

Colin Farrell

Colin Farrell, Alicja Bachleda ; fot. UPI /Laura Cavanaugh

Alicja Bachleda-Curuś, fot. Podlewski/AKPA

Alicja Bachleda-Curuś, fot. Piętka Mieszko/AKPA