Colin Farrell zabrał 14-letniego syna Henryka Tadeusza na ceremonię oscarową, podczas której aktor był nominowany do jednej z nagród. Można było zauważyć, że aktor z dumą opiekował się synem, chętnie pozował z nim na szampańskim dywanie, a nawet udzielił z nim krótkiego wywiadu, który odbił się szerokim echem.

13-letni syn Alicji Bachledy-Curuś u boku ojca Colina Farrella na Oscarach 2023

Henry Tadeusz Farrell udzielił pierwszego wywiadu na Oscarach 2023

Henry Tadeusz Farrell zadebiutował w swoim pierwszym wywiadzie. Fani aktora uważają jednogłośnie, że chłopak ma potencjał na wielką gwiazdę Hollywood: mimo że trochę się stresował, to i tak czuł się przed kamerą swobodnie, wręcz był podekscytowany całą sytuacją – widać, że ma w sobie „ten amerykański luz”. Pojawiło się też wiele komentarzy, że Henry wygląda jak młody Leonardo DiCaprio.

14-latek w krótkim wywiadzie dla portalu extra.tv został zapytany, czy Czy Colin jest surowym ojcem, który pilnuje dyscypliny?”.

Nie, nie, jest zdecydowanie miły – odpowiedział Henry Tadeusz i żartobliwie ocierając pot z czoła.

Można zauważyć, że Colin Farrell szybko zareagował, gdyby syn nie wiedział, co powiedzieć. To pokazuje, że aktor musi być bardzo opiekuńczym i troskliwym ojcem.

Colin Farrell nie zgadza się z Alicją Bachledą-Curuś. Poszło o ich syna!

Natomiast wielu internautów stwierdziło, że Farrell nie daje dojść do słowa 14-latkowi, mimo że ten chętnie powiedziałby coś więcej przed kamerami.

Ekspert mowy ciała, Maurycy Seweryn dla Plejady przeanalizował wywiad z synem Alicji Bachledy Curuś. Uważa, że tata z synem mają bardzo dobre relacje i nie są one wyreżyserowane tylko przed kamerą:

Ale widzę też nadopiekuńczość. Colin Farrell jest aktorem, więc nie jest obecny cały czas swojego dziecka, więc jak już się pojawia, to jest nadopiekuńczy. (…) Widać też między nimi partnerstwo. Świadczy o tym np. przybijanie „piątki”. Henry lubi dotykać ojca, klepie go, masuje, są blisko. To potrzeba czułości, ale to nie jest sztuczna czułość na pokaz. Dotykają się ciepło, co świadczy, że są partnerami – czytamy.

Colin Farrell powrócił do porannego biegania. Pokazał swoje bicepsy (ZDJĘCIA)

Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell, Credit line: Jen Lowery / MEGA / The Mega Agency / Forum

Nicole Kidman, Brendan Gleeson, Colin Farrell Fot. CARLOS BARRIA / Reuters / Forum