Plotki na temat Kylie Jenner i Timothée Chalameta wreszcie znajdują potwierdzenie! Para zdaje się robić kolejny krok w swoim związku – poznawanie rodzin!

Kylie Jenner i Timothée Chalamet widziani razem!

Gwiazda reality show „Kardashianowie” i aktor znany z filmu „Zanim się pojawiłeś” pojawili się razem na zdjęciach po raz pierwszy, spędzając czas z członkami swoich rodzin.

Na fotografii uzyskanej przez Page Six możemy zobaczyć Kendall Jenner, siostrę Kylie, oraz Pauline Chalamet, siostrę Timothée, bawiące się razem z tą domniemaną parą zakochanych na spotkaniu.

Kylie Jenner znów widziana pod domem tego aktora

Kylie, 25-letnia celebrytka, ubrana była swobodnie, ale elegancko na tę okazję. Miała na sobie czarne legginsy, skórzaną kurtkę i kozaki. 27-letnia Kendall wyglądała niepozornie w czarnej koszulce, z włosami związanych w kok. Natomiast 31-letnia Pauline wyglądała komfortowo w białej koszulce, koszuli flanelowej i związanymi włosami.

Pete Davidson usunął wszystkie tatuaże poświęcone Kim Kardashian

Jest to pierwszy raz, kiedy aktor i potentatka branży kosmetycznej zostali zauważeni spędzając razem czas od czasu, gdy pojawiały się plotki o ich romansie.

 

Forum

Forum

Forum