Wierni fani „Przyjaciół” obejrzeli serial nawet po kilka razy. Chociaż produkcja ma aż 10 sezonów to zdaje się, że niektórym się nie nudzi i chętnie ponownie oglądają na ekranie losy bohaterów. Niektórzy pamiętają najmniejsze szczegóły z serialu!

Zdjęcia do „Przyjaciół” PRZEŁOŻONE. Przez koronawirusa

Courteney Cox niewiele pamięta z planu „Przyjaciół”!

Okazuje się, że o ile fani, dobrze znają fabułę, bohaterów, ich kwestie czy kultowe stroje, to aktorzy, którzy występowali w produkcji nie mogą się tym poszczycić. Courteney Cox w nowej serii „Minilogue” Jimmy’ego Kimmela przyznała, że niewiele pamięta z planu „Przyjaciół”. Co ciekawe, nie obejrzała nawet wszystkich odcinków!

Mam tak kiepską pamięć. Pamiętam, że oczywiście kochałam wszystkich i dobrze się bawiłam, i pamiętam pewne chwile w moim życiu, że tam byłem, ale nie pamiętam poszczególnych odcinków – powiedziała.

Courteney Cox SZALEJE na TikToku. Komentarz Matthew Perry’ego rozwala

Courteney dodała też, że teraz, podczas kwarantanny, postanowiła nadrobić zaległości. Aktorka wyjaśniła, że zaczęła oglądać pierwszy sezon.

Właśnie zacząłem sezon 1. Jest naprawdę dobry! – dodała.

Chociaż Courteney przyznała, że niewiele pamięta, to Jimmy postanowił zrobić test sprawdzający wiedzę na temat serialu. Połączył się z aktorką i bratem swojego kuzyna, który kocha „Przyjaciół”. Pytania miały dotyczyć tylko bohaterki, w którą wcielała się Courteney. No cóż, nie poszło jej najlepiej. Na pięć możliwych punktów zdobyła… zero!

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston nie nudzi się podczas kwarantanny. Zdradziła, co robi w domu

Courteney Cox zdradziła szczegóły powrotu „Przyjaciół” na ekrany. Fani serialu oniemieją!

Serial „Przyjaciele” zawładnął światem. 10 CIEKAWOSTEK

Bohaterowie serialu "Przyjaciele"/fot. Forum

„Przyjaciele”/fot. Forum

Bohaterowie serialu "Przyjaciele"

„Przyjaciele”/fot. Forum