Agnieszka i Grzegorza Hyży w listopadzie ubiegłego roku powitali na świecie syna Leona. Gwiazda Polsatu ukrywała się do szóstego miesiąca ciąży, bojąc się kolejnego poronienia. Wszystko jednak skończyło się dobrze, a Leon rośnie jak na drożdżach. Jednocześnie prezenterka bardzo broni swojej prywatności i niezwykle rzadko wrzuca zdjęcia z mężem albo synkiem.

Agnieszka Hyży pierwszy raz od 7 lat zobaczyła wyraźnie męża. Zdradziła, że ma wadę wzroku!

Agnieszka Hyży pokazała intymne zdjęcie jak karmi piersią synka. Fanka wytknęła jej hipokryzję

Teraz Agnieszka Hyży w nowym poście na Instagramie nie tylko postanowiła po raz kolejny pokazać Leona, ale wrzucić bardzo intymne zdjęcie na swoje media społecznościowe – konkretniej fotkę z karmienia piersią. Jak sama zauważyła, temat publicznego karmienia piersią dziecka jest nadal w Polsce tematem tabu, a w internecie wciąż pojawiają się dyskusje, czy karmiącym matkom „wypada” robić to w miejscach publicznych. Agnieszka opowiedziała o swoich doświadczeniach i zachęciła fanów do dyskusji:

Bliskość mamy i Dziecka jest wyjątkowa. Naturalna. Karmię się tym stanem i nie ukrywamy się z tym, choć mamy j jeszcze wiele do zrobienia w kulturowym i społecznym oswajaniu tematu karmienia np. w miejscach publicznych. Nie chowam się w chwilach gdy karmię Syna, ale też chronię naszą intymność szukając miejsc dyskretnych i spokojnych. Rzadko publikuję tak prywatne kadry z mojego życia, ale te są wyjątkowe i niech będą moim głosem w sprawie – tak karmię naturalnie, tak robię to w miejscach ogólnodostępnych, tak jest to dla mnie niezwykle ważne i cenne.
Ciekawa jestem jakie jest Wasze zdanie i jakie Wy macie doświadczenia w tym temacie?

Choć wiele osób przyklasnęło opinii prezenterki i pogratulowało wzruszającego zdjęcia, wśród internautów znalazł się również głos zarzucający jej jawną hipokryzję:

Nigdy nie pojmę w jakim celu ktoś dodaje zdjęcie podczas karmienia i w tym przypadku też żaden argument mnie nie przekonuje. Dla mnie to hipokryzja pisać, że chroni się intymnosc i jednocznie dodać zdjęcie podczas karmienia piersią.

A wy jak sądzicie?

Agnieszka Hyży pokazała intymne zdjęcie jak karmi piersią synka. Fanka wytknęła jej hipokryzję

IG: agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży pokazała intymne zdjęcie jak karmi piersią synka. Fanka wytknęła jej hipokryzję

IG: agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży pierwszy raz po długim czasie POKAZAŁA SYNKA – Ale on wyrósł!

Agnieszka Hyży przyznaje się do wady wzroku. Pokazała się w okularach

Agnieszka Hyży IG: agnieszka_hyzy

IG: agnieszka_hyzy

scena z: Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA

Znamy imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!

Agnieszka, Grzegorz Hyży, fot. Forum

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży fot. Jacek Kurnikowski/AKPA