Agnieszka Hyży (36 l.) i Grzegorz Hyży (34 l.) w połowie sierpnia poinformowali, że spodziewają się dziecka. Było to ogromne zaskoczeniem, ponieważ para nigdy nie mówiła w wywiadach, że planują mieć jeszcze dzieci. Tym bardziej że obydwoje mają dzieci z poprzednich związków: piosenkarz doczekał się bliźniaków z Mają Hyży, a dziennikarka córki z Mikołajem Witem.

Agnieszka Hyży urodziła!

Agnieszka Hyży o późnym macierzyństwie

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży po sześciu latach małżeństwa, w listopadzie ubiegłego roku doczekali się razem pierwszego dziecka – syna Leona. Prezenterka jeszcze w czasie ciąży ujawniła, że kilka razy poroniła, dlatego też tę ciążę długo utrzymywała w tajemnicy. Hyży, kiedy już zostali rodzicami skakali z radości, że doczekali się upragnionego dziecka:

Prezenterka Polsatu teraz w rozmowie z „Twoje Imperium” opowiedziała o późnym macierzyństwie. Zdradziła, jak wyglądały ich pierwsze dni z dzieckiem po wyjściu ze szpitala:

Postanowiliśmy cieszyć się tą chwilą tylko we troje, w ciszy, w spokoju. Była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć i spotkała się z dużym zrozumieniem dziadków i naszych dzieci – zdradza.

Agnieszka Hyży pokazała BRZUCH po porodzie: „Sama doznawałam szoku, że waga leci w dół”

Przyznaje, że ma olbrzymi komfort, ponieważ może liczyć w 100% na męża, który przez pierwsze tygodnie poświęcił się wyłącznie domowemu życiu. A jakim jest ojcem Grzegorz Hyży:

Bardzo dobrym, o czym wiedziałam od naszego pierwszego spotkania. Mój mąż nie opowiada o dzieciach, nie relacjonuje w mediach czasu, który z nimi spędza, ale to nie oznacza, że nie jest oddanym ojcem, obecnym w ich życiu. Była pewna, że po raz kolejny wejdzie w tę rolę z pełnym zaangażowaniem, miłością i troską. Ale to jak się zachowuje, przerosło moje oczekiwania. Mam poczucie, że jesteśmy rodzicami na równych zasadach i współpracujemy dzieląc się wszystkimi obowiązkami – tłumaczy.

Pochwaliła też swoje najmłodsze dziecko. Zdradza, że Leon jest bardzo spokojny i pozwala zająć im się domem, starszym rodzeństwem i funkcjonować bez większych komplikacji.

A jak zareagowało starsze rodzeństwo na młodszego brata? Agnieszka wspomniała nawet o bliźniakach Grzegorza:

Córka długo czekała na rodzeństwo. Jest zachwycona, podekscytowana i szczęśliwa. Chłopcy mają już doświadczenie z malutką siostrą. Teraz zaskakują mnie czułością wobec brata – mówi Hyży.

Agnieszka Hyży zaszczepiła 8-letnią córkę na COVID-19. Antyszczepionkowcy ją atakują

Agnieszka Hyży przyłapana po raz pierwszy po porodzie. Zobaczcie jakim wózkiem wozi sę jej syn Leon!

Agnieszka Hyży, fot. AKPA

Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA