Serial „Riverdale” wykreował młodociane gwiazdy, które szturmem podbiły amerykański show-biznes. Za oceanem zrobiło się naprawdę gorąco wokół produkcji, a wszystko przez mocne oskarżenia jakie padły w stronę głównych aktorów. Gwiazdy serialu zostały oskarżone o molestowanie seksualne. Cole Sprouse i jego była dziewczyna, Lili Reinhart skomentowali doniesienia.

Aktor „Riverdale” został ARESZTOWANY. „Zostałem zatrzymany, gdy stałem wśród protestującego tłumu”

Aktorzy serialu „Riverdale” oskarżeni o molestowanie

Coraz częściej na światło dzienne wychodzą szokujące fakty na temat osób związanych z branżą rozrywkową. Skandale seksualne przybierają na sile, a teraz głośno mówi się o tym – że aktorzy serialu „Riverdale” zostali posądzeni o molestowanie.

Jak informują zagraniczne media, na Twitterze pojawił się wpis anonimowej użytkowniczki, która w Sieci przedstawia się jako „Victori66680029”. Kobieta w swoim wpisie oskarżyła jednego z głównych aktorów popularnego serialu – Cole Sprouse o napaść seksualną, która miała miejsce w 2013 roku. Niedługo później zarzuty usłyszały także inne gwiazdy związane z serialem – Lili Reinhart, K.J. Apa, czy Vanessa Morgan. Aktorzy zaczęli opowiadać na krzywdzące ich dobre imię zarzuty.

Cole Sprouse odpowiada na zarzuty molestowania

Cole Sprouse, który aktywnie brał udział w protestach po śmierci George’a Floyda, jako pierwszy odpowiedział na mocne zarzuty skierowane w jego stronę. Aktor napisał, że oskarżenia są bezpodstawne i fałszywe, dodatkowo uderzają w jego dobre imię.

Ja i moi koledzy z planu zostaliśmy fałszywie oskarżeni o przestępstwa seksualne przez anonimowych użytkowników Twittera. Traktuję te oskarżenia bardzo poważnie i będę współpracował z odpowiednimi osobami, żeby znaleźć ich źródło. Fałszywe oskarżenia wyrządzają ogromne szkody rzeczywistym ofiarom napaści seksualnych – odpisał Cole na Twitterze.

Lili Reinhart wspiera obsadę serialu „Riverdale”

Lili Reinhart także postanowiła zabrać głos. Jak napisała:

Udowodniono, że to konto zostało stworzone specjalnie w celu tworzenia fałszywych historii o mnie i mojej obsadzie. Nie znam rzeczy obrzydliwszej, niż kłamstwo na temat napaści seksualnej. (…) Takie kłamstwo może zrujnować życie i karierę. Chcemy podjąć kroki prawne – poinformowała aktorka.

K.J. Apa jako jedyny z obsady nie skomentował całej sytuacji.

Czekamy na więcej informacji i będziemy obserwować, jak sprawa się rozwinie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Aktor „Riverdale” ma romans z modelką, Kaią Gerber? Co na to jego dziewczyna?

Aktorka „Riverdale” przejmująco szlocha na Instagramie – jest załamana tym co się stało

Przystojny aktor „Riverdale” KJ Apka pochwalił się muskularną klatą bez koszulki.

Cole Sprouse na ściance.

Cole Sprouse na ściance. Fot.Forum/ Reuters.

Aktor "Riverdale" Kj Apa bez koszulki.

Aktor „Riverdale” Kj Apa bez koszulki. Fot.Forum.

Aktorzy serialu "Riverdale" prezentują swoją muskulaturę.

Aktorzy serialu „Riverdale” prezentują swoją muskulaturę. Fot.Forum.