Cole Sprouse (27 l.) i Lili Reinhart (23 l.) są gwiazdami serialu „Riverdale”, który w szybkim tempie zyskał popularności. Aktorzy odgrywają na ekranie parę, ale i w życiu prywatnym spotykają się od jakiegoś czasu. W sieci zaczęły pojawiać się plotki, które mówią, że Cole i Lili rozstali się. Fani doszukali się kilku niezbitych dowodów, sprawdzicie sami.

Kaia Gerber dostała MANDAT! Za co została ukarana?

Cole Sprouse i Lili Reinhart nie są już razem?

Cole i Lili wydawali się parą idealną. Spotykają się od początku pierwszego sezonu „Riverdale” i nic nie wskazywało, że mają się rozstać. Podobno Reinhart jest sama w Vancouver a Cole spędza czas z Los Angeles. Ostatnio informowaliśmy, że zapłakana Lily na instagramie przeżywała operację ukochanego psa, który został dotkliwie pogryziony. Fanów uderzyło to, że nie było przy niej jej chłopaka.

Obserwatorzy doszukali się na Instagramie aktora zdjęć, które prawdopodobnie zostały zrobione w domu Kai Gerber. Szybko pojawiły się spekulacje na temat romansu. Co się wydarzyło tej nocy i czy Lili i Cole dalej się spotykają?

Sprytni Internauci doszukali się również, że Reinhart usunęła kilka zdjęć zrobionych z Cole’m ze swojej tablicy na Instagramie, a jej matka i siostra przestały go obserwować – co jak wiemy świadczy o cichym konflikcie.

https://www.instagram.com/p/Bqs9tnrlRqG/

Zarówno aktorka jak i aktor ostro zareagowali na Instagramie. Lili prosiła fanów, by przestali być dupkami i nie zachowywali się w ten sposób, stawiając drugą osobę w niewygodnej pozycji. Sprouse był bardziej wylewny i napisał na InstaStory, że mu grożono.

Toleruję wiele plotek i oszczerstw, które pojawiają się w Internecie, przez ludzi, którzy twierdzą, że są moimi fanami. Fani, którzy czują się uprawnieni do mojej prywatności, a ja nigdy im na to nie pozwoliłem. Ale atakowanie moich przyjaciół, bezpodstawne oskarżenia, wyciekanie mojego adresu i wysyłanie gróźb śmierci są cechami szaleństwa i fanatyzmu – wymieniał aktor. 

Żadne z nich nie napisało wprost, czy dalej się spotykają. Oboje unikali tego tematu, jednak portal HollywoodLife dotarł do informatora, który opowiedział, jak wygląda ich relacja.

Lili i Cole dalej są razem. Nie spędzają wspólnie kwarantanny, ale nie rozstali się. Ich relacja jest pełna wzlotów i upadków, ale rozmawiają codziennie i troszczą się o siebie nawzajem. Zdjęcia Kai w domu Cole’a są stare – dodaje źródło. Cole i Kaia są tylko przyjaciółmi i nigdy nie myśleli o sobie w romantyczny sposób – skomentował informator. 

Myślicie, że Kaia może jeszcze namieszać w tej relacji?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kaia Gerber z taką inicjatywą wyszła do fanów. „Wszyscy czujemy się teraz odizolowani”

Aktorka „Riverdale” przejmująco szlocha na Instagramie – jest załamana tym co się stało

Gwiazda „Riverdale” wzięła BAJKOWY ŚLUB! (ZDJĘCIA)

https://www.instagram.com/p/B0WOffWgXJk/

https://www.instagram.com/p/B5UHeu1g_fI/

https://www.instagram.com/p/B-3NPMgDxbm/