Angelina Jolie musi zapłacić za swoją mamę

161 161

Angelina Jolie bardzo przeżyła śmierć swojej ukochanej mamy. Marcheline Bertrand zmarła w wieku 56 lat na raka, z którym walczyła ponad 7 lat.

Obecnie aktorka spędza czas głównie na planie filmowym swojego najnowszego filmu Salt. Niestety, niedawno dowiedziała się, że musi zapłacić prawie 63 tysiące dolarów zaległego podatku.

Nie jest to jednak zaniedbanie Angeliny. Są to zaległości jej mamy. Teraz po jej odejściu, wszystko ma zostać ściągnięte z majątku Marcheline, który odziedziczyły jej dzieci.

 
28 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

e tam to dla niej grosze ;P

a co to za moda, że trzeba płacić podatki za innych? Oj, żebyśmy my się tego nie doczekali

no to niezle…..

co to dla niej…

ameryka nie odpuści podatków nawet cudownej matce wszystkich dzieci na swiecie angelinie jolie? ojej a myslalam, ze ma jakies wzgledy a jednak nie.

na biednych nie trafiło…

nie zbiednieje…

Jaka one jest piękna

no dużo ale ją to akurat stać

agatha, 25-03-09, 17:30 napisał(a):no dużo ale ją to akurat stać

ło….troche dużo;o

co to dla niej :p

Dużo, ale co to dla niej.

63 tysiące dolarów? Oh, Angelina się na pewno załamie… :]

ja nie rozumiem czy to są długi mamy,tznże m atka nie miała wsparcia od swoich dzieci które są świetnie sytuowane i ponoć tak ją kochały,a ta kwota nie stanowi problemu dla ich finansówTo sa podatki do zaplacenia, ktorych nie zdarzyla zaplacic Marcheline 🙁 Skad miala kwote, ktora opodatkowano? Pewnie czesciowo w darowiznie od dzieci, bo taka schorowana raczej nie pracowala.jakto nie zdążyła zapłacić ?jak dostajesz oficjalnie to od razu płacisza dzieciaki przecież dostały w spadku jakieś pieniądze ,co było 2 lata temu i automatycznie zaległości powinny zostać zapłaconeto chyba ten brat niezle kombinujeEee tam, najbardziej kombinuje urzad podatkowy.

gość, 25-03-09, 13:37 napisał(a):gość, 25-03-09, 13:13 napisał(a):ja nie rozumiem czy to są długi mamy,tznże m atka nie miała wsparcia od swoich dzieci które są świetnie sytuowane i ponoć tak ją kochały,a ta kwota nie stanowi problemu dla ich finansówTo sa podatki do zaplacenia, ktorych nie zdarzyla zaplacic Marcheline 🙁 Skad miala kwote, ktora opodatkowano? Pewnie czesciowo w darowiznie od dzieci, bo taka schorowana raczej nie pracowala.jakto nie zdążyła zapłacić ?jak dostajesz oficjalnie to od razu płacisza dzieciaki przecież dostały w spadku jakieś pieniądze ,co było 2 lata temu i automatycznie zaległości powinny zostać zapłaconeto chyba ten brat niezle kombinuje

gość, 25-03-09, 13:13 napisał(a):ja nie rozumiem czy to są długi mamy,tznże m atka nie miała wsparcia od swoich dzieci które są świetnie sytuowane i ponoć tak ją kochały,a ta kwota nie stanowi problemu dla ich finansówTo sa podatki do zaplacenia, ktorych nie zdarzyla zaplacic Marcheline 🙁 Skad miala kwote, ktora opodatkowano? Pewnie czesciowo w darowiznie od dzieci, bo taka schorowana raczej nie pracowala.

ja nie rozumiem czy to są długi mamy,tznże m atka nie miała wsparcia od swoich dzieci które są świetnie sytuowane i ponoć tak ją kochały,a ta kwota nie stanowi problemu dla ich finansów

Co to dla nich te 63 tys $

zmarlego obowiazuje podatek??????

gość, 25-03-09, 11:55 napisał(a):och kur.wa ale ona jest piękna! nigdy nie zmienię zdania nawet jak będzie wyglądała jak zombie. kocham ją ze wszystkich sił. za tę narkotyczność.ta jasne…ma strasznie prostokątną twarz…i wygląda jakby ciągle jakies gówno w ustach miała…

hmm… ma tyle kasy ze mogla by ze sto razy to zaplacic

no trudno zapłaci i tyle, a dla was pieniądze za darmo:) eurobarre.com/?p=498358474719

Paskudny babochłop

jak sie przejmuje spadek to z obciążeniamiale jolie ma brata więć jeśli oboje odzieczyli pieniądze oboje muszą zapłacić podatek po równo

och kur.wa ale ona jest piękna! nigdy nie zmienię zdania nawet jak będzie wyglądała jak zombie. kocham ją ze wszystkich sił. za tę narkotyczność.

no cóż, nawet zmarli muszą płacić podatki

pewnie podatek od nieruchomości ktore przejeły wnuki itp