Jennifer Aniston to gwiazda najnowszego wydania Harper’s Bazaar. 50-letnia gwiazda w wywiadzie przyznała, że jest gotowa na nową miłość. Czyżby chodziło o Brada Pitta?

Jennifer Aniston gotowa na miłość

Jennifer Aniston wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu Harper’s Bazaar. Aktorka pozuje nago i wygląda wprost bajecznie. Przyznała, że jest gotowa na nową miłość i pragnie ją znaleźć. Jest tylko jeden problem – ona nie chce Brada Pitta, a Brad nie chce jej.

Jennifer Aniston jest GOTOWA, aby ujawnić związek z Bradem Pittem zobaczymy ich razem?

Brad słyszał, że Jen znów jest samotna i jest świadomy tego, że jest singielką. Czasami o niej myśli i wspomina dobre czasy z nią, nie zaprosiłby już jej na romantyczną randkę – powiedziało źródło Hollywood Life.

Niestety wygląda na to, że wszystkie plotki na temat rzekomego zejścia się pary są już nieaktualne:

Nie jest zainteresowany próbą ponownego rozpalenia wszystkiego, co było kiedyś. Może przez to, że ma dużo obowiązków i napięty harmonogram i nie ma czasu na romans (…). Skupia się na dzieciach, karierze i swoim życiem, każda plotka na temat romansu z Jen to jest przeszłość ‘ .

Źródło HollywoodLife przyznaje jednak, że Brad wciąż przyjaźni się z Jennifer. Mają dobre relacje, jednak bez wątpienia nigdy nie zostaną parą.

Jennifer Aniston w pogniecionych spodniach, spotkała się z tajemniczym mężczyzną na lunch (ZDJĘCIA)

No cóż nam pozostaje powiedzieć… szkoda!

EXCLUSIVE: Jennifer Aniston heads out to lunch with a friend