Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na gali Globe Soccer Awards w Dubaju, podczas której piłkarz odebrał nagrodę dla najlepszego strzelca 2021 roku oraz wyróżnienie dla najlepszego piłkarza roku przyznane przez kibiców na TikToku.

W wydarzeniu wspierała go żona, która do pozowania na ściance wybrała różową, koronkową sukienkę od Dolce&Gabbana z długim trenem idealnie podkreślającą smukłą figurę trenerki.

Jak się okazuje sukienka wywołała niemałe zamieszanie w mediach, które masowo zaczęły rozpisywać się o stylizacji gwiazdy, a przede wszystkim…jej cenie.

Anna Lewandowska wspiera męża na kolejnej gali. Robert zdobył dwie nagrody!

Anna Kalczyńska broni sukienki Anny Lewandowskiej!

Kreacja Ani Lewandowskiej, którą można znaleźć na internetowej stronie domu mody to koszt 5 450 euro, czyli około 24 tysiące złotych!

Temat sukni i jej ceny pojawił się również w „Dzień dobry TVN” podczas show-biznesowego przeglądu Mateusza Hładki. Jedna z prowadzących – Anna Kalczyńska natychmiast stanęła w obronie Anny Lewandowskiej:

Chciałabym zaapelować, aby przestali rozliczać Anię Lewandowską z drogich sukien, które zakłada. Ta kobieta pracuje tak ciężko, że może sobie kupić każdą kieckę, którą chcę, na którą ma ochotę. Obracając się w tak konkurencyjnym środowisku, jakim są żony piłkarzy na top levelu, na jakim jest Robert Lewandowski może i powinna wyglądać, jak najlepiej.

Na koniec dodała, że „Anię stać”

Co sądzicie?

Sonda

poll-violet

Podoba Wam się kreacja Anny Lewandowskiej na gali Globe Soccer Awards?

1

TAK

2

NIE

Soccer Football – Globe Soccer Awards – Burj Khalifa, Dubai, United Arab Emirates / Reuters / Forum

scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Kalczyńska pod studiem dzień dobry tvn

Anna Kalczyńska po pracy. Fot. AKPA/AKPA

Anna Lucińska na otwarciu salonu

Anna Lucińska na otwarciu salonu

Anna Kalczyńska w marynarce na ściance.

Anna Kalczyńska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Anna Kalczyńska w jesiennej stylizacji.

Anna Kalczyńska, fot. AKPA.