Anna Lewandowska od wielu lat wspiera Polki w dążeniu do zdrowia – trenerka nie tylko zachęca do ćwiczeń i aktywności fizycznej, ale również udziela porad żywieniowych i zdrowotnych. Anna jest też prawdziwą bussineswoman i twarzą wielu marek m.in. bloga Healthy Plan by Ann, Foods by Ann, aplikacji Diet & Training by Ann, czy kosmetyków Phlov. Poza tym organizuje obozy Camp by Ann, które cieszą się ogromną popularnością.

Anna Lewandowska pokazała list do Roberta od 9-letniego fana. Chwyta za serce

Anna Lewandowska jest uzależniona od Instagrama?

Anna Lewandowska w końcu doczekała się pierwszej biografii, którą napisała Monika Sobień-Górska. W książce możemy przeczytać, jak autorka przypadkowo spotkała trenerkę w restauracji. Wówczas zauważyła, że przy każdej okazji dba o swój wizerunek w sieci:

Lewandowska wchodzi do lokalu, zajęta jest rozmową z celebrytką, ale zauważa kobiety z tego „roześmianego stolika”. Rozpoznaje je, podchodzi, słyszę krótką wymianę kurtuazji. Nagle Lewandowska bez uprzedzenia bierze do ręki telefon jednej z kobiet i robi sobie z nimi selfie. Prosi właścicielkę, by ta szybko przesłała jej zrobione właśnie zdjęcie, życzy miłego dnia i odchodzi – wspominała Monika Sobień-Górska.

Owo zdjęcie szybko znalazło się na profilu Lewandowskiej: „Po jakimś czasie wchodzę na jej Instagram i widzę, że to zdjęcie wrzuciła już na swoje social media. Oczywiście zaznaczyła kontekst, że są to uczestniczki jej obozu „by Ann”. To, co zrobiła, nie wypływało ze złych intencji ani wyrachowania. To było dla niej oczywiste i naturalne. Ona ma w sobie marketing dwadzieścia cztery godziny na dobę.”

Anna Lewandowska przeszła włosową METAMORFOZĘ! Fani: „Świeży look!”

Monika Sobień-Górska spotkała się też z pewną osobą z otoczenia Ani, która stwierdziła, że odkąd jest z Robertem Lewandowskim, żyje głównie Instagramem i jest „oderwana od rzeczywistości”:

To jest zawsze jakaś kreacja. Odkąd Robert stał się wielką gwiazdą, bywa wprawdzie trochę oderwana od rzeczywistości, zdarzało jej się dzwonić koleżanek, tych ze zwykłego świata, i proponować ad hoc wizytę u kosmetyczki czy trening na siłowni, zapominając, jak wygląda życie normalnych ludzi, że pracują, mają dzieci, nie zorganizują dla nich opieki w pięć minut tak jak ona – mówi osoba z bliskiego otoczenia Anny Lewandowskiej.

Bywają też dla niej trudne chwile, jak hejt, czy brak Roberta Lewandowskiego:

Ma momenty, kiedy siedzi w domu i płacze, ma czasem problemy z dziećmi, ma mnóstwo obowiązków, bywa, że ciężej przeżywa kolejny spadający na nią hejt, jest zmęczona podróżami do Polski, brakiem kontaktu z Robertem, którego przecież często nie ma w domu. Tego nie pokazuje na Instagramie, a tak też wygląda jej życie. Ale na pewno jest od Instagrama uzależniona i uzależnia od siebie swoje fanki – czytamy w książce.

Anna Lewandowska przeszła operację plastyczną 

Anna Lewandowska przeszła operację plastyczną

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

IG: annalewandowska