Anna Lewandowska jest jedną z czołowych polskich gwiazd oraz żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego. Swoją popularność zdobyła dzięki blogowi Healthy Plan by Ann na temat zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Później wydała płyty z treningami oraz kilka książek o gotowaniu, kulinarnych przepisach, dietach i treningu i macierzyństwie.

W 2016 roku powstała jej marka Foods by Ann, która skupia się na produkcji zdrowych przekąsek, a w marcu 2018 świat ujrzała aplikacja Diet & Training by Ann dostępna na smartfony, w której można skorzystać z programów treningowych i planów dietetycznych. Prócz tego Anna Lewandowska dwa razy w roku organizuje obozy Camp by Ann, na których uczestnicy mają okazje trenować razem z nią.

Trenerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie prowadzi profil na Facebooku i Instagramie. Zdobyła też ogromną ilość fanów – jej instagramowe konto śledzą już prawie 4 miliony osób! W 2020 roku razem ze swoim mężem uplasowała się na 80. miejscu w rankingu 100 najbogatszych Polaków, a ich wspólny majątek szacuje się na około 500 mln złotych.

Anna Lewandowska w OGNIU KRYTYKI! Ekspert komentuje jej wpis

Anna Lewandowska przeszła włosową METAMORFOZĘ!

Chociaż Instagram Anny Lewandowskiej składa się głównie z jej treningów i reklamy nowych produktów, od czasu do czasu pojawiają się tam zdjęcia i filmy z podróży, fotki jej córek Klary i Laury oraz nowości z jej życia. Teraz Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami swoją delikatną, wiosenną metamorfozą – z tej okazji udała się do fryzjera na lekkie cięcie.

Anna Lewandowska przeszła włosową METAMORFOZĘ!

Instagram: annalewandowskahpba

Chociaż trenerka nie zdecydowała się na drastyczne cięcie jak to było w przypadku Mai Bohosiewicz lub Maffashion, na filmiku możemy zwrócić uwagę na coś zupełnie innego – zdrową, olśniewającą kondycję jej włosów, która nie umknęła również jej fanom. Anna Lewandowska od lat stawia na naturalność i trzyma się brązowego koloru włosów, który tylko od czasu do czasu rozjaśnia delikatnymi refleksami. Jej włosy wyglądają na bardzo zdrowe, choć jak twierdzi Anna jest to zasługa jej produktu do włosów, który zareklamowała na filmiku.

Anna Lewandowska przeszła włosową METAMORFOZĘ!

Instagram: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przyjmie uchodźców z Ukrainy! Pokazała gdzie będą mieszkać

Anna Lewandowska przeszła włosową METAMORFOZĘ!

Instagram: annalewandowskahpba

Tak czy inaczej fani zachwycili się tą delikatną zmianą w jej wyglądzie:

  • Jak widzę takie zdrowe włosy to mam ochotę wrócić do naturalnego koloru. Piękne – skomentowała post Agata Sieramska znana jako Agatycze

  • Piękny kolor. bardzo naturalnie

  • Podziwiam panią za taką naturalność

  • Ania piękne masz te włosy

  • Piękne zdrowe włosy

Co sądzicie o tej metamorfozie?

Anna Lewandowska już nie kryje się z Klarą. Znów pokazała jej TWARZ

Anna Lewandowska przyjmie uchodźców z Ukrainy! Pokazała gdzie będą mieszkać

fot. Instagram: annalewandowskahpba

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała, jak biega z dwójką dzieci. Fani: „Szalona”

Anna Lewandowska GRZMI w temacie śmierci ciężarnej Agnieszki: "Ile matek musi jeszcze umrzeć, NO ILE?!"

fot. Instagram; annalewandowskahpba