Anna i Robert Lewandowscy zorganizowali w tym roku dużą wigilię dla rodziny i przyjaciół. Był wielki stół, pięknie ubrana choinka, były też kolędy przy akompaniamencie pianina.

Magic time – napisała trenerka na swoim InstaStory pokazując kolejne ujęcia wigilijnego stołu i całego wnętrza.

Takiej DOMÓWKI jeszcze nie było: Marina, Lewandowska, Krupińska i Ślotała pieką PIERNICZKI

Ania, która jest w ciąży z drugim dzieckiem, w wigilijny wieczór wystąpiła w małej czarnej sukience podkreślającej jej ciążowe krągłości. Klara wystroiła się w bordową sukienkę i białe rajstopy.

Anna i Robert coraz chętniej pokazują twarz córki. Na ostatnich zdjęciach buzia Klary jest może nieco niewyraźna, ale widać już prawie wszystko. Dziewczynka to mały słodziak!

Anna Lewandowska pokazała GOŁY, ciążowy brzuszek

Za rok o tej porze będą już dwa słodziaki. Mama i tata pewnie nie mogą się doczekać 🙂

Anna Lewandowska w wigilijny wieczór wystąpiła w małej czarnej sukience i podkreśliła ciążowy brzuszek

 

View this post on Instagram

We wish you all a wonderful Christmas full of love 🎀🎄🙏 _____________________ Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa🙏🌟 przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.❣️🎀🎄 Wszystkim moi kochani życzę cudownych, pełnych miłości i bliskości Świąt 🙂 #christmastime

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska pokazała na InstaStory, jak wyglądała jej wigilia