Anna Lewandowska (31 l.) po urodzeniu córki, Laury, wróciła już do mediów społecznościowych. Trenerka pokazała fotkę dziecka, a dziś – zaledwie kilka dni po porodzie, zamieściła swoje pierwsze selfie i post skierowany do wszystkich, którzy wzięli udział w jej wyzwaniu.

Czytaj też: Anna Lewandowska pokazała PIERWSZE zdjęcie Klary z młodszą siostrą Laurą

Lewandowska była aktywna do ostatnich dni ciąży. Do samego porodu aktywizowała też swoich fanów. Kiedy pojechała do spzitala rodzić Laurę, trwało wyzwanie 38 dni, zachęcające do trenowania w domu. Teraz trenerka kończy wzywanie:

Kochani…tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć 😍 – pisze Lewandowska.

Zobacz: Anna Lewandowska zakrywa BIUST na spontanicznym zdjęciu: Ja pierniczę, ale RAKIETA

We wpisie żone Lewego informuje, że choć nie jest jeszcze na pełnych obrotach, czuje się zmotywowana:

Zazwyczaj to ja staram się być Waszym MOTYWATOREM, ale to wyzwanie pokazało, że Wy też jesteście nim dla mnie!
Mimo niepełnego zaangażowania (🤰), jestem totalnie naładowana POZYTYWNYMI emocjami! Waszymi EMOCJAMI!

Lewandowska zapowiada, że za kilka dni zacznie publikować filmiki jej fanów, którzy wzięli udział w wyzwaniu.

Pod postem Lewandowskiej komentują przyjaciółki – gwiazdy, które również przyłączyły się do ćwiczeń z Anną:

Anka, ja ćwiczę dalej! To dopiero początek! Nawet męża namówiłam na niektóre sesyjki – pisze zadowolona Kasia Zielińska.

Paulina Krupińska przesyła serduszka, a fani pytają:

Aniu po ilu dniach tym razem wrócisz do pełnej formy po ciąży ? 🤣❤️ gratulacje ❤️❤️❤️

Biorąc pod uwagę fakt, że świeżo upieczona mama ćwiczyła niemal do końca ciąży, zdrowo się odżywiała i dbała o kondycję, już niedługo zobaczymy ją w świetnej formie.

Anna Lewandowska, która kilka dni temu urodziła córkę, Laurę, pokazała się pierwszy raz na Instagramie

View this post on Instagram

Kochani…tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć 😍 Z łezką w oku, kończymy nasze wspólne wyzwanie 38 dni ➡️ #TRAINATHOME Zazwyczaj to ja staram się być Waszym MOTYWATOREM, ale to wyzwanie pokazało, że Wy też jesteście nim dla mnie! Mimo niepełnego zaangażowania (🤰), jestem totalnie naładowana POZYTYWNYMI emocjami! Waszymi EMOCJAMI! Co prawda na raty, ale przeanalizowałam większość Waszych postów. Doszły mnie nawet słuchy także o jakichś magicznych filmikach nt. tego, co dało Wam wyzwanie z aplikacją @diet_training_by_ann 🌷🥰 Dlatego, od poniedziałku, z nieukrywaną radością ruszam z publikowaniem Waszej ciężkiej pracy! Moje programy treningowe, Wasze ćwiczenia, wylany pot i nierzadko łzy wzruszenia, pokonane słabości, historie, metamorfozy, efekty! To będzie wieeeelka bomba motywacji❤️ Szykujcie się na podsumowanie i wyróżnienia!! _________ Skoro mam jeszcze chwilę… PANOWIE! Od wczoraj w appce znajdziecie nowy program treningowy ➡️ MOOOOCNE ABS FOR MAN z @kuba_healthy_team Kto już widział, kto próbował? ps. Jestem WDZIĘCZNA, że możemy budować tak zgraną, zdrową społeczność! Myślę, że właśnie takimi ludźmi powinniśmy się otaczać ❤️❤️ DZIĘKUJĘ 🙏🙏🙏🧚🏻‍♀️🧚🏽‍♀️ ____ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #trenujemyzlewą #challenge #motivation @trenujemyzlewa #healthyteambyann @healthyteam_by_ann #happy #happyday #workoutroutine #workout #7daytrial #appbyann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, fot. Andrzej Hulimka / Forum

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, fot. AKPA/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, fot. Baranowski Michał/AKPA