Kuba Wojewódzki i Anna Mucha od 2003 do 2007 roku byli razem – uchodzili wtedy za najgorętszą i bardzo zakochaną, a zarazem najbardziej tajemniczą parę. Kuba i Ania przez wiele lat prawie w ogóle nie komentowali związku i rozstania.

Anna Mucha wróciła do Wojewódzkiego?

Co działo się w show-biznesie „10 lat temu”: To był związek – Wojewódzki&Mucha

Temat ich związku w mediach powrócił po wydaniu autobiografii Wojewódzkiego, w której po raz pierwszy wypowiedział się na temat związku z Muchą.

Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia – napisał Wojewódzki.

Z kolei od paru tygodni internauci uważają, że Ania i Kuba znowu są razem. Potwierdza to ich zachowanie: dziennikarz jakiś czas temu opublikował zdjęcie, na którym widać kobiece nogi. „Moje dwie wielkie namiętności #jeepwrangler oraz ta druga…” – napisał Kuba. W komentarzach od razu spekulacje fanów, czy to są nogi aktorki.

Natomiast Anna Mucha parę dni temu w „Party.pl” została zapytana, czy znowu jest z Kubą: „Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuję siebie taką, jaka jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna, muszę być mięciutka! Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się zadawał ze starszymi? – odpowiedziała aktorka.

Zmysłowa Anna Mucha na okładce Gali. Przyznaje, że nie jest już dla niej najważniejsza SŁAWA, a…

Dzisiaj na Instagramie Muchy pojawiło się wymowne zdjęcie, które fani rozumieją jednoznacznie: „W końcu potwierdziła związek z Kubą!„. Zdjęcie aż kipi seksapilem – widzimy aktorkę w bordowej sukience i czarnych szpilkach obok prawdopodobnie samochodu Wojewódzkiego, co potwierdza rejestracja.

Zawsze dobieram auta pod kolor sukienki 😎😜 #nacyrklu – napisała aktorka.

https://www.instagram.com/p/B4CjiLdnGZm/?utm_source=ig_web_copy_link

  • No w końcu! Tak długo czekałam, aż w końcu z @kuba_wojewodzki_official do siebie wrócicie!

  • Czyli jednak 😁 wielki come back ❤️

  • Czyżby auto @kuba_wojewodzki_official ?

  • Rejestracja…🥳👏👏👏🙋‍♀️

  • nie mogę się doczekać Was razem 😊

  •  Kto robił zdjęcie?😁😁😂

  • Tablica rejestracyjna potwierdza plotki?

– czytamy w komentarzach.

Kuba Wojewódzki chwali się nowym samochodem i zgrabnymi nogami swojej dziewczyny (FOTO)