Anna Mucha bez wątpienia jest jedną z najgorętszych aktorek. Mimo że już nie gra w filmach jak na początku kariery, to jednak nadal wzbudza emocje i ciekawość ludzi.

Anna Mucha w Gali

Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego? Aktorka podsyca plotki o romansie z dziennikarzem!

Teraz aktorkę będziemy mogli podziwiać na okładce listopadowego wydania „Gali”. Wywiad i sesja została przeprowadzona w Izraelu: „Zaprosiliśmy Annę Muchę do Jerozolimy nieprzypadkowo. Otóż Izrael to jedno z jej ulubionych miejsc na świecie – a ten aktorka zjeździła wzdłuż i wszerz” – czytamy w Gali.

Mucha tłumaczy, że w Izraelu ma to, czego potrzebuje: jedzenie, słońce, radośni i otwarci ludzie, bliska Polakom, kultura i plaża, a wszystko w zasięgu kilku godzin od momentu wyjścia z domu.

Każdy powinien przynajmniej raz w życiu odwiedzić Jerozolimę, poczuć wyjątkowość tego miejsca, zmierzyć się z jego historią, kulturą, energią – twierdzi aktorka.

Zdradziła też w wywiadzie, że dostała propozycje zagrania anorektyczki, ale za bardzo kocha jedzenie i musiała odrzucić propozycję.

Ale honorarium, które mi zaproponowano, było głodowe, więc musiałam zrezygnować… – śmieje się Mucha.

Przyznaje też, że jest w takim momencie życia, że nie musi brać każdej zaproponowanej roli. Zauważyła, że w życiu nie są najważniejsze pieniądze i sława, a dzieci.

Anna Mucha jest w ciąży? Pod najnowszym zdjęciem aktorki lawina komentarzy