Anna Skura w piątek poinformowała, że otrzymała pozytywny wynik testy na obecność przeciwciał koronawirusowych. Pokazała też wynik testu na swoim Instagramie.

Anna Skura ma koronawirusa

Anna Skura pokazuje, jak wyglądał jej BRZUCH 3 miesiące po CIĄŻY. Mało która gwiazda by się na to odważyła

Anna Skura w niedzielny wieczór postanowiła podzielić się przeżyciami na swoim blogu „whatannawears„. Tłumaczy, że przed testem miała lekki kaszel, ale nie były to duszności. Nie miała także gorączki i ciężkich objawów.

Ale gdy wieczorem dzień przed zrobieniem testu straciłam węch i smak, poczekałam jeszcze do rana by upewnić się czy dalej go nie będzie, wtedy zapaliła się czerwona lampeczka, że taki test powinnam zrobić, tak dla pewności. Poszłyśmy z moją asystentką Justynką zrobić sobie taki szybki test, o którym pisałam wyżej. Mój wyszedł praktycznie od razu pozytywny, Justynki negatywny, ale obie powtórzyłyśmy na ten bardziej dokładny. Moj ten komercyjny, był już po kilku godzinach, Justynka do dziś nie dostała wyniku. Po kilku dniach, dalej nie odezwał się do mnie Sanapid, dlatego sama postanowiłam tam zadzwonić – pisze Skura.

Anna Skura w samolocie

Anna Skura Fot. Instagram screen

Była 60-ta w kolejce, ale postanowiła cierpliwie poczekać, a gdy nareszcie się dodzwoniła Pani przełączyła ją do innej kobiety, zgłosiła się i podała swoje dane. Sanepid miał zadzwonić i do dzisiaj nie dostała telefonu. Lekarstwa jakie brała to jedynie te na kaszel i Paracetamol na gorączkę.

Anna Skura wzięła kolejny ŚLUB? Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których NIE pozuje z mężem

Pierwsze dni były różne. Raz czułam się doskonale, innym razem dużo słabiej. Ale jeśli pytacie o to czy byłam „umierająca” to nie, na szczęście nie, bo całą izolacje spędzam sama w domu. Bałam się bardzo jaka będzie moja forma psychiczna, odizolowana od wszystkich, tyle czasu bez Melodyjki, w samotności ma się też więcej „wolnej głowy” na myślenie o różnych rzeczach, zwłaszcza tych smutnych, które działy się ostatnio w moim życiu – żali się blogerka.

Nie ukrywa, że początki były bardzo trudne, a teraz gdy jest już w połowie izolacji, czuje się w miarę stabilne. Poza tym jest pod opieką wielu przyjaciół, rodziny i terapeutki.

Zapraszamy do przeczytania całego wpisu TUTAJ!

Anna Skura OBCIĘŁA długie włosy. Internautki są zachwycone

Anna Skura z córką

Anna Skura Fot. Instagram screen

Anna Skura ćwiczy

Anna Skura Fot. Instagram screen

Anna Skura koronawirus

Anna Skura Fot. Instagram screen