Anna Skura jest blogerką i influencerką podróżującą po świecie. Ostatnio głośno było o niej za sprawą dość poważnej operacji piersi: musiała usunąć preparat zwany Aquafillingiem, po którym może dojść do poważnych powikłań. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i blogerka doszła do siebie.

Anna Skura pozuje NAGO – pokazała swój biust i blizny po operacji

Anna Skura szuka asystentki

Anna Skura wróciła do zdrowia i teraz może skupić się na pracy. Zaczęła od rozszerzenia zespołu! Na jej blogu pojawiła się oferta pracy – „rekrutacja w whatannawears – szukamy asystentki”. Internauci zwrócili uwagę, że kolejna gwiazda ma wygórowane wymagania. Ostatnio szeroko komentowana była rekrutacja Mai Bohosiewicz.

Kogo szuka Anna Skura? Osobę z dobrą energią, lojalnego i zaangażowanego. Blogerka porównała swoją rekrutację do filmu „Diabeł ubiera się u Prady”: chciałaby mieć kogoś przy sobie z duszą „Andrei”. Internauci zwrócili uwagę, że porównanie jest nie na miejscu, ponieważ w filmie Anne Hathaway zrezygnowała z pracy, bo miała jej już dość.

Ania na pewno Cię zatrudni jeśli!:

 Załatwisz helikopter podczas huraganu, to na pewno właśnie Ciebie potrzebujemy! – czytamy w ofercie.

Anna Skura Fot. screen/whatannawears.com

Influencerka poświęciła też czas na wytłumaczenie, kogo na pewno nie szuka w swoim zespole. Czytamy, że osoba aplikująca musi wiedzieć, kim jest Anna Skura, znać jej markę NUSA i wiedzieć, co się u niej dzieje oraz żyć w zgodzie z tym, że szef myje naczynia:

Każda z nas ma i zna swoje obowiązki, ale w naszym teamie nie ma problemu z tym, żeby menager czy szef mył naczynia po sobie, nosił, sprzątał, poszedł na zakup . Nikt nigdy nie mówi, że to nie należy do jego obowiązków. Jeśli czujesz, że nie jest to w zgodzie z Tobą, PROSZĘ NIE APLIKUJ!.

Anna Skura pokazuje, jak wygląda jej biust po operacji

Skura wymaga od nowego pracownika umiejętności zarządzania swoim i jej czasem, dyscypliny i oczywiście mówienia w języku angielskim, a także fajnie, jakby nowy pracownik sam ją czegoś nauczył:

 Chciałabym byś to Ty, mnie czegoś nauczyła, nie ja Ciebie, dlatego nie mogą być Ci obce tabelki z exela czy programy do prezentacji. Nie będzie używać tego codziennie, ale gdy nadejdzie taka potrzeba, musisz wiedzieć co robić. Ważne, znajomość programu WORDPRESS. Znajomość programów do obróbki graficznej zdjęć (m.in. Photoshop, ale też te do szybkiej obróbki graficznej na telefonie, lithroom czy Snapseed powinnaś znać w małym palcu) ja znam je perfekcyjnie, na pokładzie mamy też grafika, ale gdy nie będzie na to czasu a trzeba szybko skleić zdjęcia do prezentacji, powinnaś wiedzieć jak to zrobić – czytamy.

Anna Skura Fot. screen/whatannawears.com

A jakie są warunki pracy? Oczywiście wspaniała atmosfera, stała pensja (mile widziana umowa B2B), elastyczny czas pracy i nigdy nie wiesz, kiedy szefowa wpadnie do biura:

Generalnie szukamy kogoś do pracy na stałe, 5 dni w tygodniu ok. 8 h, ale praca jest zwariowana, czasem nieprzewidywalna, czasem będziesz widzieć swoją szefową codziennie, czasem nie będziesz jej widzieć przez 2 miesiące. Czasem zaczynamy o 7 czasem o 12, czasem kończymy o 16 a czasem o 23. Kto wie co nas razem czaka. Jedno jest pewne, będziesz tym zafascynowana! A czasem, gdy będziesz mięć gorszy dzień, zostajesz po prostu w domu pod kocykiem i kontaktujemy się zdalnie – pisze Skura.

Anna Skura przeszła OPERACJĘ: „Nie będę wyglądać tak samo jak wcześniej”

Internauci dość mocno się wzburzyli po przeczytaniu tego ogłoszenia. Wielu stwierdziło, że gwiazda  szuka księgowego, grafika, marketingowca i sprzątaczkę, a użyła słowa „asystentka”, aby było taniej. A Wy co o tym myślicie? Takie ogłoszenie to standard?

Anna Skura Fot. screen/whatannawears.com

Cała treść oferty pracy TUTAJ! 

Anna Skura Fot. Podlewski/AKPA

Anna Skura na ściance

Anna Skura/fot. AKPA