Anna Skura kilka tygodni temu trafiła do szpitala. Blogerka podróżnicza i influencerka ujawniła, że musiała poddać się poważnej operacji, ale nie zdradzała, co dokładnie się stało. Dopiero niedawno w wywiadzie powiedziała, że musiała usunąć preparat zwany Aquafillingiem, po którym może dojść do poważnych powikłań. Anna pokazała, jak wygląda teraz jej biust.

Anna Skura w końcu zdradziła, dlaczego znalazła się w szpitalu. Wcześniej poddała się kontrowersyjnej metodzie powiększania piersi

Anna Skura pokazała biust po operacji

Anna Skura relacjonowała swój pobyt w szpitalu. Kiedy w końcu z niego wyszła, doszło do powikłań i znów musiała wrócić do placówki. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i blogerka doszła do siebie.

Skura kilka lat temu postanowiła poddać się alternatywnej metodzie powiększania i modelowania piersi, jaką jest Aquafilling. Polega ona na umiejscowieniu specjalnego żelu, który ma się sam wchłonąć po kilku latach. Wydawałoby się, że to dobry sposób zamiast umieszczania implantów, jednak okazało się, że jest niebezpieczny.

Aquafilling miał się wchłonąć po 5 latach, a w moim przypadku nawet po 3, bo bardzo intensywnie trenuję. Zabieg miał być całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny, wybrałam go pod wpływem autorytetu, został wykonany w profesjonalnej klinice pod skrzydłami znanego chirurga. Nie miałam podstaw podejrzewać, że coś pójdzie nie tak (…) Niestety. Po pewnym czasie pojawiły się informacje, że preparat zostaje wycofany z rynku. Okazało się, że żel używany do zabiegu migruje po ciele, może uszkadzać tkanki i powodować stany zapalne, a w skrajnym przypadku prowadzić do śmierci – mówiła w rozmowie z WP Kobieta.

Anna Skura przeszła OPERACJĘ: „Nie będę wyglądać tak samo jak wcześniej”

Teraz Anna pokazała na Instagramie, jak obecnie wygląda jej biust i napisała:

Zamknięcie oczu niczego nie zmieni.
Nic nie zniknie tylko dlatego,że udajesz, że nie widzisz,co się dzieje.A następnym razem,gdy je otworzysz, będzie może jeszcze gorzej..

Tak bardzo dobrze to znam 🤭
Kiedyś tak bardzo bałam się stawić twarz prawdzie, zmierzyć się z lękiem i strachem, że wolałam po prostu myśleć, że czegoś nie ma🤭Dziś nie boje się już stawiać czoła temu, co jest niewygodne i poza moją strefą komfortu. A Ty jaką masz z tym relacje?

 

Anna Skura pokazała biust po operacji fot. Instagram

Anna Skura pokazała biust po operacji fot. Instagram

Anna Skura przed usunięciem preparatu fot. Instagram

Anna Skura o operacji fot. Instagram

scena z: Anna Skura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Skura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA