Anna Starmach, 31-letnia jurorka polskich edycji MasterChefa, wrzuciła na Instgram zdjęcie zrobione w jej mieszkaniu. Celebrytka napisała pod zdjęciem:

Mój dom to trochę księgarnia, trochę antykwariat, czasami zamienia się w kwiaciarnie albo targ staroci. 🙂 Trudno o definicję, ważne jednak że właśnie u siebie jest mi najlepiej!

Anna Starmach w bikini: Nie, nie wróciłam do formy sprzed ciąży

Przy okazji Starmach zachęciła swoich followersów do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez magazyn wnętrzarski.

A jak wygląda fragment domu Starmach? Na ścianie, którą pokazała gwiada TVN, widać regał z mnóstwem książek i albumów. Gwiazda piszę, że w 80 procentach są to książki kucharskie. Starmach poukładała je zgodnie z kolorami okładek i w ten sposób stworzyła barwną mozaikę. Celebrytka pisze, że to tylko jedna z wielu półek z książkami, jakie ma w domu. W mieszkaniu Starmach panuje miła atmosfera – nie tylko dzięki książkom, ale i kwiatom. Widać, że gwiazda lubi rośliny – na zdjęciu widać palmę i dwa duże fikusy w doniczkach. Oprócz tego żółte tulipany.

Doda w domu rodziców zmywa naczynia

scena z: Anna Starmach, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA
scena z: Anna Starmach, SK:, , fot. AKPA/AKPA fot. AKPA