Artur Boruc, który dwa tygodnie temu został poddany izolacji z powodu podejrzenia zarażenia koronowirusem, wrzucił na swój Instagram krótkie wideo dla znajomych.

Artur Boruc na kwarantannie. Informuje o stanie ZDROWIA rodziny

Boruc został nominowany przez kolegę do wyzwania polegającego na zrobieniu pompek z jednoczesnym podskokiem. Zadanie niełatwe do wykonania nawet dla wysportowanego zawodnika, nie mówiąc już o osobie, która niedawno była chora.

Nietypowa zabawa u Boruców na KWARANTANNIE. Synek pary, Noah nie może narzekać na nudę

Artur przeprosił znajomego – na razie nie wrócił do formy po chorobie i musi odłożyć wyzwanie na przyszłość.

Bramkarz faktycznie wygląda na zmęczonego – wyjaśniając swoją niedyspozycję napisał, że dopiero kilka dni temu wyszedł z domu na krótki spacer.

Artur Boruc i Sara Boruc z podejrzeniami koronawirusa

Kilkanaście dni temu żona Artura, Sara Boruc, poinformowała, że jest chora i podejrzewa u siebie koronawirusa. Żona Artura nie mogła jednak zrobić testów na obecność wirusa. Sara nie kryła rozczarowania organizacją pomocy medycznej. 12 marca Artur Boruc trafił do izolacji po tym, jak u niego i kilku innych osób z klubu wykryto objawy sugerujące, że zawodnicy mogą mieć koronawirusa.

Wczoraj bramkarz wrzucił na swój Instagram zdjęcie, które najlepiej oddaje stan ciała i ducha po dwóch tygodniach choroby i przymusowej kwarantanny:

Artur Boruc na kwarantannie

Artur Boruc na kwarantannie

Artur Boruc na kwarantannie

Artur Boruc na kwarantannie

Artur Boruc

Artur Boruc