Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, która jeszcze niedawno walczyła z nowotworem, poinformowała, że ma zdiagnozowano u niej koronawirusa. Informacją podzieliła się na Instagramie, gdzie zamieściła zrzut ekranu z wynikiem testu na obecność COVID-19.

Khloe Kardashian miała koronawirusa: „Było naprawdę źle. Wymioty, dreszcze”

Joanna Górska ma koronawirusa

Dziennikarka nieprzyjemną informacją podzieliła się w sobotę. Test na obecność koronawirusa wykonała trzy dni wcześniej, ale w izolacji, razem z rodziną, jest od poniedziałku. We wpisie w mediach społecznościowych zdradziła, że jej syn nie miał objawów, natomiast ona i jej mąż odczuli, że z ich zdrowiem nie jest najlepiej.

Dzień dobry. Korona dorwała i nas. Od poniedziałku jesteśmy w izolacji, nasi znajomi z którymi mieliśmy kontakt, również. Kacper zupełnie bezobjawowy. Ja i Robert trochę się pomęczyliśmy. Gorączka, ból pleców, głowy, oczu i kości, duszący kaszel. Wydaje się, że wychodzimy już na prostą – napisała.

Górska zaapelowała też do obserwatorów. Napisała, by nie bagatelizować koronawirusa i dbać o siebie, bo nie da się przewidzieć, kto i jak przejdzie chorobę.

Nie bagatelizujcie COVID, bo nigdy nie wiadomo, jaka będzie reakcja organizmu… Dbajcie o siebie, uważajcie… Oby jak najwięcej z nas przechodziło covid bezobjawowo lub z objawami, które kładą do łóżka, a nie pod respirator. Zdrówka – napisała.


ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Zaskakujące, gdzie się ZARAZIŁA

Dorota Gardias była STYGMATYZOWANA przez sąsiadów po przejściu koronawirusa

Joanna Górska na ściance

Joanna Górska/fot. AKPA

Joanna Górska na imprezie

Joanna Górska/fot. AKPA