Blanka Lipińska i Baron przez dłuższy czas starali się kryć ze swoim związkiem. Po tym, jak oficjalnie potwierdzili, że są ze sobą chętnie publikowali wspólne zdjęcia i nagrania. Na początku października okazało się jednak, że kilkumiesięczny związek pary to już przeszłość.

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego zmieniła wygląd auta i tym samym pozbyła się prezentu od Barona: Ja się po prostu bałam

Baron chce wrócić do Blanki?

Było głośno o związku Blanki i Barona, głośno zrobiło się także po ich rozstaniu. Relację celebrytki i muzyka postanowiła skomentować Ewa Minge, a także Magdalena Chorzewska, psycholog i ekspertka w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Ekspertka o związku Lipińskiej i Barona. „Wieczni chłopcy bardzo tęsknią za miłością”

Lipińska niedługo po rozstaniu zdradziła, że nadal ma kontakt i czasem widuje się z byłym partnerem, którego to „ona sobie wymyśliła i uwiodła”. Dodała też, żeby nie robić z niej „porzuconej” osoby. Mijają kolejne tygodnie od rozstania i czyżbyśmy wkrótce mogli mówić o powrocie tej dwójki?

Na początku grudnia portal Pudelek donosił, że Blanka z okazji imienin dostała kwiaty od Barona, który pofatygował się i z bukietem pojechał w jej rodzinne strony. Teraz ten sam portal donosi, że muzyk „wyprosił przebaczenie” i chciałby wrócić do Blanki. Agentka pisarki nie dementuje, ale też nie potwierdza tych doniesień.

Tak, mają ze sobą kontakt i spotykają się – zdradziła w rozmowie z portalem.

Jak myślicie, będą znów razem?

ZOBACZ TEŻ:

Blanka Lipińska pokazała, jak dba o FORMĘ: „Jestem taka leniwa”

Blanka Lipińska pokazała, jak ozdobiła dom na święta: Odpaliłam moją CREEPY choinkę

Blanka Lipińska w TzG

Blanka Lipińska/fot. AKPA

Baron w TVP

Baron/fot. AKPA