Aleksander Baron, były chłopak Blanki Lipińskiej i obecny chłopak Sandry Kubickiej ma całkiem znaną rodzinę. Jego brat gra z Wojtkiem Mazolewskim w zespole jazzowym Pink Freud, jego tata jest wybitnym saksofonistą, a jego babcia, urodzona we Lwowie, Marlena Milwiw była znaną aktorką.

Babcia Barona opowiedziała o wnuku i Sandrze Kubickiej: „Mnóstwo czasu spędziłyśmy razem”

Kim jest Babcia Barona?

Baron razem z kolegą z zespołu, Tomsonem jest jurorem w programie „The Voice of Poland”. W ostatnim odcinku Alek wspomniał o babci, kiedy skomplementowała go Justyna Steczkowska. A zadziało się to wtedy, kiedy gitarzysta wskoczył na scenę i odtworzył zachowanie uczestniczki, po tym, kiedy jego i Tomsona wybrała właśnie jako trenerów.

Tomson, Aleksander Milwiw-Baron, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Steczkowska zachęciła Alka, żeby szlifował talent aktorski. Na co muzyk odpowiedział:

Mam to w genach po mojej babci Marlenie, którą serdecznie pozdrawiam – powiedział Baron.

Mediom przypomniało się, że babcią Barona jest Marlena Milwiw, aktorka teatralna i filmowa. Zagrała między innymi w filmach „Wyjście awaryjne”, „Och, Karol”, „Jak być kochanką”, czy „Pora mroku”. 

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka?! „Rodzina się powiększa”

Obecnie mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Miejsce to jest wyjątkowe, bo mieści pod sobą samych artystów między innymi: Zofia Kucówna, Andrzej Szopa, czy Jerzy Połomski.

Alek kilka lat temu w rozmowie z „Galą” zdradził, skąd pochodzi jego dwuczłonowe nazwisko:

Moja babcia pochodzi ze Lwowa, jest aktorką i ostatnim potomkiem rodziny Milwiw. Dlatego postanowiła zachować to nazwisko, kiedy wyszła za mąż za dziadka. Potem ten zwyczaj kontynuowaliśmy w męskiej linii. (…) Babcia niesamowicie mi kibicuje, proszę, napisz to w tekście: Babciu Marleno, pozdrawiam cię i całuję – wspomina. 

Związek Sandry Kubickiej i Barona przechodzi KRYZYS? Zebraliśmy wszystkie dowody, że coś jest nie tak!

Tomson, Aleksander Milwiw-Baron, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA