David Beckham (48 l.) i Victoria Beckham (49 l.), wieloletni przyjaciele księcia Harry’ego (38 l.) i Meghan Markle (41 l.), zostali rzekomo oskarżeni o ujawnianie mediom prywatnych informacji mediom na temat Sussexów. Podobno ich zażyłość dobiegła końca.

Harper Beckham skończyła 12 lat! Świętowała w Prada Cafe

Informator zdradził brytyjskiemu The Mail, że David jest „absolutnie cholern** wściekły” po tym, jak oskarżenia rzekomo zostały wypowiedziane pod kierunkiem Beckhamów podczas napiętej rozmowy telefonicznej między parami.

Beckhamowie byli obecni na ślubie pary królewskiej w 2018 roku i „bardzo wspierali” Sussexów w ich podróży do USA i ciężkich momentach na przestrzeni lat. Beckhamowie sami spędzają dużo czasu w Miami.

Beckhamowie skłóceni z Sussexami

Źródła podają, że nie ma podobno szans na powrót do zażyłych stosunków między parami. Widać, że książę Harry i Meghan stracili kolejne osoby, które stawały za nimi w konfliktach rodzinnych, o których wciąż słyszy świat.

David Beckham jako pomarszczony starzec

Krytycy znów atakują Meghan Markle, która znana jest z wycinania ze swojego życia „najbliższych” osób. W swojej karierze było już wiele przypadków, gdy Meghan całkowicie urywała relacje z bliskimi, gdy było jej to na rękę lub miała jakiś inny ku temu motyw.