Selena Gomez (27 l.) i The Weeknd (29 l.) spotykali się w 2017 roku. Po raz pierwszy zostali  zauważeni przez fotoreporterów w styczniu i już wtedy było wiadomo, że zostaną najgorętszą parą roku. Sel i The Weeknd nie spotykali się długo, bo już w październiku każde z nich poszło w swoją stronę. Wygląda na to, że wokalista postanowił po czasie powrócić wspomnieniami do tamtego okresu w swoim życiu i przygotowuje sporą bombę, która może uderzyć w Gomez.

Bella Hadid i THE WEEKND WRÓCLI do siebie?!

The Weeknd nagra piosenkę o Selenie Gomez i rozliczy się z ich związku

The Weeknd wkrótce powróci do studia nagrań. Zwycięzca Grammy, Abel Makkonen Tesfaye, zarejestrował tytuł piosenki „Like Selena” w ASCAP (Amerykańskie Towarzystwo Kompozytorów, Autorów i Wydawców), zgodnie z ich zaktualizowaną witryną z dnia 26 listopada. Wokalista hitu „Starboy” wprawił w ekscytację swoich fanów, gdy opublikował zdjęcie na Instagramie 25 listopada z podpisem „jesień zaczyna się jutro wieczorem”. Abel jakiś czas temu usunął dosłownie wszystkie fotki ze swojego Instagrama. Teraz daje znać, że fani niedługo mogą spodziewać się nowego albumu. 

Oczywiście fani już zaczęli spekulować, że nowa piosenka The Weeknd jest odniesieniem do jego dawnej miłości, Seleny Gomez. Selena i The Weeknd umawiali się w 2017 roku przez 10 miesięcy. Para została po raz pierwszy zauważona w styczniu 2017 r. zaledwie dwa miesiące po tym, jak wokalista zerwała z 23- letnią Bellą Hadid. Sel i The Weeknd oficjalnie zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie, podczas Gali Met w maju tego samego roku. Ale w październiku ich drogi się rozeszły.

Z pewnością jeszcze usłyszymy o ich związku.

Seksowna Selena Gomez na Instagramie:

View this post on Instagram

the fall starts tomorrow night.

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Selena Gomez the Weeknd

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Tworzyli fajną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez w nowej piosence EWIDENTNIE śpiewa o Justinie Bieberze

Selena Gomez wyciągnęła rękę do Belli Hadid. Konflikt między nimi zostanie zażegnany?!

OMG! The Weeknd zmienił się NIE DO POZNANIA! (ZDJĘCIA)

The Weeknd

Fot.Forum/Mega Agency

The Weeknd Selena Gomez

Fot.Forum/Mega Agency

The Weeknd

Fot.Forum/Mega Agency