Pierwsze plotki o nowym romansie The Weeknda wybuchły już w zeszłym roku, teraz muzyk został zauważony, podczas przyjęcia urodzinowego z Simi Khadrą w dwuznacznej sytuacji. Dla przypomnienia Simi Khadra jest byłą przyjaciółką Belli Hadid.

Angelina Jolie spotyka się z The Weeknd?

The Weeknd spotyka się z byłą przyjaciółką Belli Hadid

Para została sfotografowana podczas namiętnego pocałunku podczas 32. urodzin The Weeknda w Las Vegas w sobotni wieczór. 25-letnia Bella Hadid podobno przestała obserwować na Instagramie zarówno The Weeknda, jak i Simi już w zeszłym roku, po wstępnych doniesieniach o ich związku.

Muzyczne relacje The Weeknd

Simi Khadra jest częścią zespołu DJ-skiego ze swoją siostrą Haze Khadrą, znaną jako „Simi And Haze”. Siostry nie ograniczają się jedynie do pracy nad swoją muzyką i w zeszłym roku wypuściły na rynek własną linię kosmetyków SIMIHAZE BEAUTY.

The Weeknd uderza w Bellę Hadid w swoim teledysku

The Weeknd nie był najlepszym chłopakiem dla Belli Hadid, którą według doniesień zdradzał wielokrotnie. Para była ze sobą w związku od 2015 roku do 2019. W międzyczasie między muzykiem, a Seleną Gomez rozpalił się romans w 2017 roku. Po tym Bella i tak przyjęła The Weeknda z powrotem. Para rozstała się ostatecznie w 2019 roku.

The Weeknd Selena Gomez

Fot.Forum/Mega Agency

Fot. Forum