W połowie października paparazzi przyłapali Bellę Hadid (27 l.), gdy całowała się z Adonem Banuelosem w Teksasie. Para widziana była także, gdy trzymali się za ręce. Oboje mieli nawet skoordynowane stylizacje. Teraz amerykańskie źródło Deux Moi podaje, że Bella i Adon tworzą związek i nie wydaje się by był on przelotny. Zatem Bella Hadid zrezygnowała z sławnymi i bogatymi?

Bella Hadid mówi o wieloletniej walce z boleriozą

Mimo, że Adon Banuelos nie jest gwiazdą w naszym tego słowa rozumieniu, to nie narzeka na brak pieniędzy, ani zainteresowania swoją osobą. Banuelos to meksykańsko-amerykański kowboj i trener. Mieszka w Forth Worth w Teksasie i jest synem Ascenciona Banuelosa, pierwszego Amerykanina meksykańskiego pochodzenia uhonorowanego w galerii sław – The NCHA Horse Hall of Fame.

Kim jest Adon Banuelos?

Banuelos to nie tylko przeciętny jeździec to tak naprawdę wielka gwiazda w świecie jeździectwa. W 2017 roku został uhonorowany w galerii sław NCHA, jako jeden z najmłodszych w historii, a w 2020 roku wygrał NCHA Futurity Open Championship.

Bella Hadid debiutuje z łysą głową

Oprócz własnych sukcesów jako jeździec wyczynowy, obecnie specjalizuje się w szkoleniu i pokazach koni, a także trenowaniu. Jego majątek szacowany jest na ok. 5 milionów dolarów. A jego Instagram obserwuje ponad 25,000 osób.