Bella Hadid (27 l.) po wielu miesiącach spekulacji pochwaliła się w mediach społecznościowych, że ona i Adan Banuelos (34 l.) są parą. Ona i gwiazda jeździectwa wywołali plotki o romansie w październiku 2023 roku. Od tamtej pory ich związek był ukrywany. Jednak nowe zdjęcia pokazują, że byli ze sobą powiązani nawet dłużej, niż nam się wydawało.

Bella Hadid mówi o wieloletniej walce z boreliozą

Bella Hadid udostępniłana Instagramie karuzelę zdjęć ze swoich 27. urodzin, która zawiera zdjęcie jej z Adanem i krótki klip wideo przedstawiający ich całujących się. Zdjęcia podobno pochodzą z 9 października.

Bella Hadid i Adan Banuelos

Adan Banuelos jest jeźdźcem meksykańskiego pochodzenia, który jest sławny w swoich kręgach, jednak nie żyje jak celebryta. Nie jest to jasne jak ta dwójka się poznała, ale wiadome jest, że Bella Hadid też kocha konie. Dorastała jeżdżąc konno, a niedawno wróciła do jeździectwa wyczynowego po przerwie spowodowanej boreliozą. 

Bella Hadid debiutuje z łysą głową

Bella Hadid, która wcześniej spotykała się z The Weekndem, a także z dyrektorem artystycznym Mackiem Kalmanem. Jednak jej romans z Adanem Banuelosem, osobą z daleka od blasków fleszy i czerwonych dywanów wróży większy sukces. Trzymamy kcuki!

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: