Kanye West (46 l.) jest bardziej zaburzony, niż wszyscy myśleli? Jak informuje m.in. brytyjski Daily Mail, raper i samozwańczy mesjasz poinstruował swoją nową „żonę” Biancę Censori (28 l.), aby „nigdy się nie odzywała”. Jego najświeższa muza ma listę zasad, według których musi żyć. Na liście są podobno konkretne produkty, które może jeść i w co może się ubrać.

Niemal naga Bianca Censori spaceruje przykrywając biust poduszką

Niestety niepokojące doniesienia mówią, że raper manipuluje swoją tak zwaną „żoną”, tworząc z niej „zradykalizowaną” wersję swojej byłej żony Kim Kardashian. Podobno Bianca Censori „nie ma już własnego zdania” i zamiast tego po prostu „jest posłuszna”, gdyż przekonał ją, że ma status „królewski”.

Kanye ma zestaw zasad wobec Bianki, które obejmują, aby nigdy nie mówić i nie nosić tego, co chce, żeby nosiła […] Musi także jeść określone produkty spożywcze i ćwiczyć, mimo że Kanye nie ćwiczy, dodaje źródło w rozmowie z Daily Mail.

Bianca Censori jest w niebezpieczeństwie?

Jeśli chodzi o jedzenie, zdecydowanie dozwolona jest dieta składająca się z kebabów, lodów i soku z arbuza, który jest afrodyzjakiem. Bianca była nawet sfotografowana, gdy spożywała te posiłki.

Tak nago jeszcze nie było. Bianca Censori…

Bliscy Bianki Censori są bardzo zaniepokojeni sytuacją i próbują się z nią skontaktować, jednak ta nie odpowiada, a Kanye West coraz bardziej izoluje ją od jej świata. Sama Bianca podobno kazała swoim najbliższym się „odpier****”.

Nie ma już własnego zdania i jest mu posłuszna, ponieważ przekonał ją, że są członkami rodziny królewskiej.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: