Blanka Lipińska (35 l.) jakiś czas temu postanowiła wynająć większe mieszkanie i od tamtej pory wije swoje nowe gniazdko. Pisarka chętnie pokazuje na Instagramie, jak wyglądają postępy w urządzaniu się. Lipińska zdecydowała się nawet na pomoc dekoratorki wnętrz i zdradziła, jak przebiegła metamorfoza łazienki. Trzeba przyznać, że efekt końcowy robi wrażenie.

Blanka Lipińska WYJAWIŁA datę premiery drugiej części filmu „365 dni”

Metamorfoza łazienki Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska po sukcesie filmu „365 dni” postanowiła, że wynajmie większe lokum, w którym będzie mogła zamieszkać razem z Baronem. Lipińska cały czas jest w ferworze urządzania się i regularnie relacjonuje na Instagramie, jak wyglądają postępy. Tym razem postanowiła zdradzić, jaką metamorfozę przeszła jej łazienka.

Blanka Lipińska o WYNAJĘTYM mieszkaniu:„Brud, bałagan i niepościelone łóżko bardzo źle świadczą o człowieku”

Pisarka poprosiła o pomoc dekoratorkę wnętrz, która pomaga się jej urządzić. Na Insta Story pokazała efekty metamorfozy łazienki. Opublikowała zdjęcia przed i po.

Łazienka Blanki Lipińskiej na początku wyglądała bardzo zwyczajnie. Królowały zielone akcenty w postaci płytek na podłodze, kwiatów na wannie i przy kabinie prysznicowej. Blanka wyjawiła na Story, że Baron nie jest fanem koloru zielonego – stąd ta zmiana.

Blanka Lipińska pokazała metamorfozę łazienki.

Metamorfoza łazienki Blanki Lipińskiej, fot.Instagram:blanka_lipinska.

Blanka dodała, że łazienka jest pomieszczeniem w mieszkaniu, które przeszło największą metamorfozę. Dekoratorka spisała się na medal – szybko i tanim kosztem odmieniła z pozoru wyglądające zwyczajnie wnętrze.

Blanka Lipińska do Barona: „Super jest być Twoją dziewczyną”

Efekt „po” naprawdę robi wrażenie. Zniknęły zielone akcenty a zamiast tego pojawiły się gustowne, czarne dodatki, drewniane meble i duże lustro, które optycznie powiększyło przestrzeń. Całość wygląda nowocześnie i czysto. Nie zabrakło również dekoracyjnej czachy przy umywalce – w mieszkaniu Lipińskiej zdecydowanie królują rockowe akcenty.

Podoba się Wam ta zmiana?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Robert Janowski o Sylwii Koperskiej. Zmiażdżył Blankę Lipińską (WIDEO)

Blanka Lipińska założyła APARAT: Poprzednia korekta była ŹLE zrobiona

Blanka Lipińska UBOLEWA nad efektami makijażu permanentnego: Kreska jest zrobiona fatalnie

Blanka Lipińska w czarnej stylizacji na imprezie branżowej.

Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA.

Blanka Lipińska w platynowej peruce na ściance.

Blanka Lipińska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Blanka Lipińska w seksownej stylizacji na ściance.

Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA.