Blanka Lipińska (35 l.) z pewnością jest kobietą czynu. Po światowym sukcesie produkcji „365 dni” na Netflixie, polska pisarka już planuje kolejną część kontrowersyjnego bestsellera. Lipińska niezrażona nieprzychylnymi recenzjami krytyków zdradziła, kiedy fani mogą spodziewać się kontynuacji filmu.

Blanka Lipińska założyła APARAT: Poprzednia korekta była ŹLE zrobiona

Blanka Lipińska wyjawiła, kiedy do kin wejdzie druga część „365 dni”

Blanka Lipińska osiągnęła spektakularny sukces za sprawą trylogii opowiadającej o losach więzionej Laury, która dostała 365 dni na zakochanie się w włoskim mafiozie. Film na podstawie powieści Lipińskiej okazał się fenomen i to na światową skalę. Takie osiągnięcie upewniło pisarkę, że nie może spocząć na laurach i kolejna cześć produkcji musi być jeszcze lepsza.

„365 dni” najlepszym polskim filmem na Netflixie? Blanka Lipińska dokonała niemożliwego

Blania poczuła nostalgiczny nastrój i na Instagramie opublikowała serię zdjęć z głównymi aktorami filmu i zdradziła, że rok temu jej marzenie stało się rzeczywistością.

Blanka Lipińska: „To całkowicie i nieodwracalnie zmieni moje życie”

Dokładnie rok temu weszliśmy na plan 365dni. Dokładnie 27.08 w Niepołomicach padł pierwszy klaps. Bardzo dobrze pamiętam ten dzień, było gorąco, a ja od kilku dni nie mogłam spać z tych emocji i co dziwne nie czułam zmęczenia. Na planie wszystko było takie nowe, trudne, ekscytujące, magiczne. To co wcześniej było tylko w mojej głowie, nagle stawało się rzeczywistością – wspominała Lipińska na Instagramie.

View this post on Instagram

Dokładnie rok temu weszliśmy na plan 365dni. Dokładnie 27.08 w Niepołomicach padł pierwszy klaps 🎬 Bardzo dobrze pamietam ten dzień, było gorąco, a ja od kilku dni nie mogłam spać z tych emocji i co dziwne nie czułam zmęczenia 😁 Na planie wszystko było takie nowe, trudne, ekscytujące, magiczne… To co wcześniej było tylko w mojej głowie, nagle stawało się rzeczywistością 😍🤩 Z okazji rocznicy dziękuje całej ekipie tworzącej 365dni 🙏🏼 To zasługa wielu osób, że nasz film zdobył serca widzów na całym świecie. Dziękuje Wam Kochani ❤️ Jesteście najlepsi i bardzo cierpliwi 😁 Ale nie byłoby tej historii bez głównych aktorów, których pokochaliście. @iammichelemorroneofficial & @anna_maria.sieklucka dziękuje Kochani, że daliście życie głównym bohaterom, dziękuje za moc którą mają i najlepszy sex ever. Kocham Was i do zobaczenia niebawem 🔥❤️💋 A Wam kochani Fani, wrzucam kilka niepublikowanych materiałów 😈 Enjoy ✨🤟🏼 **************** Exactly a year ago, we entered the 365-day plan. Exactly a year ago 27.08 in Niepołomice the first scene was slated 🎬 I remember that day very well, it was hot, and for a few days I couldn't sleep with these emotions and, oddly enough, I didn't feel tired 😁 Everything on the set was so new, difficult, exciting, magical … What was only in my head before, suddenly became real 😍🤩 On the occasion of the anniversary, I would like to thank the whole crew creating 365 days 🙏🏼 It is many people's merit that our film won the hearts of viewers all over the world. Thank you, beloved ❤️ You are the best and very patient 😁 But this story wouldn't be the same without the main actors you love. @iammichelemorroneofficial & @annamaria thank you, beloved, that you gave life to the main characters, thank you for the power they have and the best sex ever. I love you and see you soon 🔥❤️💋 And Dear Fans, especially for you, I am releasing some unpublished materials 😈 Enjoy ✨🤟🏼

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Blanka Lipińska mówi o drugiej części filmu „365 dni”

Zdjęcia do drugiej części filmu miały rozpocząć się jeszcze w tym roku, jednak z uwagi na światową pandemię spowodowaną wirusem te plany musiały być odłożone w czasie.

Blanka Lipińska razem z Baronem uczestniczyli w 54. gali KSW. Pisarka postanowiła sprawić prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów „365 dni” i zdradziła kilka szczegółów dotyczących produkcji. Wyjawiła, kiedy będzie można spodziewać się kolejnej części filmu.

Barabasz komentuje: 365 dni przeminęło z wiatrem, czyli disco polo szczepionką na COVID-19 (FELIETON)

Kurz opadł. Opadł koronawirus  i mamy nadzieję, że już nie wróci. W 2021 roku wchodzimy na plan, w 2022 roku premiera. Wiadomość do wszystkich krytyków, niestety, wracamy – zdradziła Blanka w rozmowie z SE.

Czekacie z niecierpliwością?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska UBOLEWA nad efektami makijażu permanentnego: Kreska jest zrobiona fatalnie

Blanka Lipińska była kiedyś youtuberką. Internauci nie mogli skupić się na jej filmach

Blanka Lipińska jak przykładna ŻONA – w środku nocy przygotowuje posiłki dla Barona

Blanka Lipińska na premierze filmu na podstawie jej powieści "365 dni".

Blanka Lipińska na premierze filmu na podstawie jej powieści „365 dni”, fot. Baranowski/AKPA.

Blanka Lipińska na konferencji prasowej dotyczącej filmu "365 dni".

Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA.

Blanka Lipińska w balowej sukni od Patrycji Kujawy.

Blanka Lipińska, fot. Kurnikowski/AKPA.