Blanka Lipińska (35 l.) i Alek Baron (36 l.) byli parą przez 8 miesięcy. Na początku ukrywali swój związek, ale później chwalili się wspólnymi chwilami w sieci. Celebrytka poleciała sama na wakacje, przez co pojawiły się plotki o rozstaniu. Blanka potwierdziła je.

Blanka Lipińska do Barona: „Super jest być Twoją dziewczyną”

Blanka Lipińska i Baron rozstali się

Blanka Lipińska nie ukrywała, że jest bardzo zakochana w muzyku. Na jej Instagramie pojawiały się wyznania miłości. Mieli również razem zamieszkać w nowym mieszkaniu.

Blanka w rozmowie z „Galą” przyznała, że związek należy już do przeszłości, co wiele ją kosztuje. Mimo, że był medialny, nie chce, żeby rozstanie takie było.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie.

Baron KOMENTUJE samotne wakacje Blanki. „Każde z nas potrzebuje czasu dla siebie”

Blanka Lipińska rozpętała burzę po tym, jak powiedziała, że nie wyjdzie za Barona. Teraz tłumaczy: „To jest tylko podpis na dokumencie”

Autorka „365 dni” zapowiada, że to jej jedyny komentarz w tej sprawie.

Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach.

Szkoda?

Zakochana para - Blanka Lipińska i Alek Baron.

Blanka Lipińska i Alek Baron na wspólnym zdjęciu Fot.Instagram/blanka_lipinska

Blanka Lipińska w zwiewnej sukience.

Blanka Lipinska w Pytaniu na śniadanie, fot. Forum Gwiazd / Forum

Blanka Lipińska na premierze "365 dni"

Blanka Lipińska na premierze „365 dni” fot. AKPA