„Pędząc sobie na rzęsy przy poniedziałeczku” Blanka Lipińska (34 l.) poprosiła swoich fanów o pomoc. Chodzi o znalezienie osoby, która przetłumaczyłaby książki Lipińskiej na angielski.

Blanka Lipińska chce wydać swoje książki po angielsku

Lipińska zasłynęła jako autorka trzech erotycznych książek – pierwsza powieść dziewczyny Alka Barona, „365 dni”, ukazała się na rynku w 2014 roku. Książka sprzedawała się świetnie, kobiety spragnione mocnych doznań i uniesień chętnie sięgały po tę pozycję. Kolejna część powieści, „Ten dzień”, również trafiła w gusta odbiorców. Blanka, dla której książki były spełnieniem wówczas niespełnionego życia erotycznego, poszła za ciosem i w 2019 roku wypuściła trzecią część powieści tytułując ją „Kolejne 365 dni”.

Czytaj też: WOW!Blanka Lipińska takie PEREŁKI kupiła w second-handzie. Pisarka to mistrzyni promocji

Teraz Lipińska informuje na swoim InstaStory, że chce przetłumaczyć książkę na angielski i wydać ją oficjalnie, bo – jak mówi – jest okradana przez dystrybucję nielegalnych tłumaczeń:

Bardzo chcemy wypuścić książkę jak najszybciej na świat, bo w większości krajów jestem okradana i krążą tam nielegalne tłumaczenia, i to jest bardzo bardzo niefajne – mówi Lipińska.

Autorka powieści ma jednak problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby, która podjęłaby się tłumaczenia jej prozy:

Potrzebuję waszej pomocy, bo okazuje się, że znalezienie tłumacza i to „native’a”, który mi przetłumaczy książkę z polskiego na angielski jest trudne, bo jest ich w Polsce bardzo niewielu – mówi Blanka Lipińska w swojej relacji na Story.

Zobacz też: 

Myślicie, że szykuje się światowy hit „365 days”?

Blanka Lipińska chce wydać swoje książki po angielsku

Blanka Lipińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Blanka Lipińska prosi o pomoc: Jestem okradana

Blanka Lipińska prosi o pomoc: Jestem okradana, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Blanka Lipińska, autorka bestsellerowej trylogii erotycznej zwróciła się do fanów z prośbą o wsparcie.

Blanka Lipińska, fot. Filip Radwański/AKPA

Lipińska informuje na swoim InstaStory, że chce przetłumaczyć książkę na angielski i wydać ją oficjalnie, bo - jak mówi - jest okradana przez dystrybucję nielegalnych tłumaczeń

Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Blanka Lipińska chce wydać swoje książki po angielsku

Blanka Lipińska chce wydać swoje książki po angielsku, fot. Podlewski/AKPA