Blanka Lipińska (35 l.) od kilku miesięcy jest w związku z Baronem. Para wzbudza sporo emocji – na początku ich relacji Blanka i Baron ukrywali swój związek, jednak w końcu prawda wyszła na jaw. Teraz chętnie pokazują się na swoich mediach społecznościowych i dodają romantyczne opisy i miłości. Baron postanowił wstawić zdjęcie ze swoją „dziewczyną”  – jednak nie była to Lipińska. Autorka serii popularnych książek zaraz zauważyła, że ona przynajmniej potrafi robić śniadania. O co chodzi?

Blanka Lipińska o dawnych latach: „Kryminalnej przeszłości nie mam”

Baron pozuje z swoją „dziewczyną” a Blanka jest zazdrosna

Blanka Lipińska wiele razy udowodniła, że ma zdolności kulinarne. Swego czasu Lipińska prowadziła nawet kanał na YouTube, gdzie pokazywała proste i szybkie przepisy. Pisarka wie, że najlepsza droga do serca prowadzi właśnie przez… żołądek. Blania pokazała więc Baronowi swój talent kulinarny i jak wynika z ich Instagrama – zazwyczaj przygotowuje mu dania bez mięsa – Baron jest na diecie wegańskiej.

Baron postanowił wyjechać by odpocząć na łonie natury. Muzyk udostępnił zdjęcie na swoim Instagramie, na którym ubrany w błękitną bluzę pozuje ze „swoją dziewczyną” – jak mawia na gitarę. Baron przeprosił Blankę – jednak ten dzień spędził z inną „kobietą” życia .

ME AND MY GIRLFRIEND, SORRY BLANIA – podpisał zdjęcie artystka.

Fani podłapali jego żart i w komentarzach przyznali, że gitara nie ma szans z Lipińską – jednak główną jej zaletą jest to – że taka „dziewczyna” przynajmniej się nie kłóci. W tym przypadku, trzeba przyznać rację.

Chłopak z gitarą.

Ale piękne struny.

Blania i tak jesteś bezkonkurencyjna.

Przynajmniej taka dziewczyna się nie kłóci – czytamy pod zdjęciem.

Widać, że Baron naładował baterie i wypoczął.

Dobrze wygląda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Baron wziął udział w #hot16challenge2. „Maseczka ciąży mi jak chomąto”

Blanka Lipińska wspomina dawną fryzurę: Miało się piękne, długie, doczepione włosy

Blanka Lipińska KOMENTUJE film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”: To się nazywa MANIPULACJA