Blanka Lipińska jakiś czas temu podjęła decyzję o wynajęciu większego mieszkania. Zanim się do niego wprowadzi, czeka ją jeszcze trochę pracy, bo pisarka postanowiła wykonać metamorfozę nowego lokum. Pokazała niedawno, jak zmieniła się łazienka, a teraz pochwaliła się sypialnią.

Blanka Lipińska pokazała METAMORFOZĘ łazienki – z kiczowatego wnętrza do eleganckiej łaźni

Blanka Lipińska pokazała sypialnię

Celebrytka stale relacjonuje, jak wyglądają postępy w mieszkaniu, w którym niebawem zamieszka. Nie ukrywa, że nowe wnętrze to nie tylko jej zasługa, ale także projektantki wnętrz, która pomaga Blance odświeżyć pomieszczenia.

Wygląda na to, że nie tylko łazienka będzie w minimalistycznym stylu. Sypialnia również. Dominuje w niej szary kolor i pojawiają się też białe i czarne elementy. W pomieszczeniu znalazło się oczywiście wielkie łoże z dużym wezgłowiem, niewielkie szafki nocne, lustro i nowoczesny żyrandol. Niemal na całej jednej ze ścian znalazł się regał, który zdobią ramki, w których znalazły się… kawałki materiałów.

ZOBACZ TEŻ:

Blanka Lipińska rozpętała burzę po tym, jak powiedziała, że nie wyjdzie za Barona. Teraz tłumaczy: „To jest tylko podpis na dokumencie”

Blanka Lipińska założyła APARAT: Poprzednia korekta była ŹLE zrobiona

Regał w sypialni Blanki Lipińskiej

Sypialnia Blanki Lipińskiej/fot. Instagram/blanka_lipinska

Blanka Lipińska pokazała wnętrze sypialni

Sypialnia Blanki Lipińskiej/fot. Instagram/blanka_lipinska

Regał w sypialni

Sypialnia Blanki Lipińskiej/fot. Instagram/blanka_lipinska