Blanka Lipińska wyjechała na wakacje do ElGoune w Egipcie. Miała spędzić urlop z Baronem, ale przed samym wyjazdem się rozstali. Pisarka nie pokazuje złych emocji na Instagramie, wydaje się, że rozstanie przeszła bezboleśnie. Natomiast nie wiemy, jak jest naprawdę…

Blanka Lipińska w Egipcie

Blanka Lipińska o noszeniu maseczek. „Nie będę się zastanawiać, jak ja i moja astma wytrzymamy to”

Blanka Lipińska relacjonuje cały pobyt za granicą na swoim instastory. Ostatnio pokazała fanom, gdzie w Egipcie kupić najlepszy świeże ryby i wybrała się na targ do Hurghady.

Z kolei dzisiaj pokazała, jak uprawia kitesurfing. Zaprzyjaźniona fryzjerka nagrała jej ekscesy na Morzu Czerwonym. Pochwaliła się, że odkąd jest rozpoznawalna, wszystko za nią robią:

Najlepsze jest to, że tutaj uczą, że trzeba cały sprzęt nosić ze sobą samemu. A odkąd ja tutaj przyjeżdżam po tym, jak wydałam książkę i nagrałam film wszystko noszą za mnie. To dziwne!

Następnie zdradza, że swoją „piękną deskę” dostała od braci na urodziny.

RedSeasone kocham z jednego powodu – mają kompresory i nie trzeba machać pompką – śmieje się Blania.

Następnie przyznaje, że jest leniwym kitesurferem, bo najlepiej chciałaby, żeby wynieśli jej cały sprzęt na plażę, napompowali, a ona mogła wsiąść, polatać, położyć sprzęt i iść napić się piwa do baru.

Blanka Lipińska o relacjach ze swoją mamą: dostałam za to W TWARZ

Lipińska w wakacje spędziła uroczy urlop z Baronem, Natalią Siwiec i Mariuszem Raduszeskim na Helu. Okazuje się, że jednak nie było tam tak super:

Tutaj jest o tyle fajnie, że jest ciepło. Jak człowiek chodzi z tym latawce,  to przynajmniej może się opalić. Nie to, co na Helu. Na Helu po pierwsze nie było plaży, chyba, że w Jastarni, a tu szeroka, piękna plaża – mówi Lipińska.