Cały Internet żyje rozstaniem Blanki Lipińskiej (35 l.) i Barona (36 l.). Ich związek nie przetrwał 365 dni, ku zaskoczeniu fanów. Pisarka pousuwała romantyczne zdjęcia ze swoim ex z Instagrama, a Baron w tym czasie pojawił się na popularnej aplikacji Tinder. Gitarzysta skomentował to na swoim Insta Story. Co napisał?

Baron wspomina na Instagramie Julię Wieniawę? Gwiazda zareagowała

Alek Baron założył konto na Tinderze?

Blanka Lipińska poinformowała o rozstaniu z Baronem. Byli parą przez 8 miesięcy. Pisarka dodała, że to dla niej trudny czas, bo bardzo kochała muzyka. Jednak w ich związku coś zaczęło się psuć i każde z nich rozeszło się w swoją stronę.

Blanka Lipińska potwierdza ROZSTANIE z Baronem! „Nie róbcie z tego sensacji”

Lipińska razem z przyjaciółmi wyjechała na krótki urlop do Egiptu, by ochłonąć i oderwać się od plotek o rozstaniu, a w tym czasie na Tinderze pojawiło się nowe konto, na którym widać zdjęcie uśmiechniętego Barona. Okazuje się, że jakiś czas temu tę fotkę zrobiła mu Blania.

Muzyk postanowił odnieść się do plotek, że już szuka nowej miłości. Wyszło na jaw, że Baron nie zakładał konta na Tinderze, a ktoś się pod niego podszywa.

Wydawało mi się, że poznałem już dno internetu. Okazuje się, że ten poziom absurdu jest poza moją świadomością – napisał Alek.

Ktoś podszywa się pod Barona na Tinderze.

Ktoś podszywa się pod Barona na Tinderze. Fot.Instagram/alekbaron.

Z pewnością Baron nie spodziewał się, że jego zdjęcie pojawi się na popularnej aplikacji randkowej i szybko zdementował, jakby sam założył tam konto.

Z Instagramowego profilu Barona również zniknęła większość wspólnych zdjęć z Blanką Lipińską. Muzyk zostawił dwie fotki, na których pozuje ze swoją ex, ale zablokował możliwość komentowania. Nie usunął jednak zdjęć, które zrobiła mu Blanka.

Już pozbierał się po rozstaniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska na wakacjach BEZ Barona. Kłopoty w raju?

Baron KOMENTUJE samotne wakacje Blanki. „Każde z nas potrzebuje czasu dla siebie”

Baron miał lecieć z Blanką do Egiptu. „Czekała na niego na lotnisku”

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu w maskach.

Blanka Lipińska i Baron. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Baron i Tomson na ściance.

Baron, Tomson, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Blanka Lipińska w wianku na głowie i Baron na romantycznym zdjęciu.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/blanka_lipinska.