Małgorzata Rozenek-Majdan na początku czerwca urodzi trzeciego syna. Celebrytka jest już dobrze przygotowana do nowej rzeczywistości – w rozmowie z „Party” gwiazda TVN zdradziła, że mieszkanie jest już gotowe na przyjęcie nowego lokatora.

Małgorzata Rozenek SKRYTYKOWANA za psa na stole: To ostra przesada

Rozenek-Majdan nie zdecydowała się szykować dla noworodka oddzielnego pokoju. Podczas gdy większość mam – celebrytek urządza pokoiki dla swoich dzieci, które mają przyjść na świat, Małgosia zdecydowała o powiększeniu sypialni:

Wyburzyliśmy ścianę, by powiększyć pokój i wstawić do niego łóżeczko i komodę z przewijakiem. Wygospodarowaliśmy też miejsce na rzeczy, których przybywa w lawinowym tempie – zdradziła przyszła mama w rozmowie z „Party”.

Małgorzata, która ma już dwóch starszych synów – Stanisława i Franciszka – doszła do wniosku, że szykowanie nowego pokoju dla noworodka w pierwszym okresie jego życia nie ma sensu. Wiele mam rozumie, o co chodzi – konieczność bycia z dzieckiem o każdej porze dnia i nocy sprawia, że ciągłe chodzenie do jego pokoju (na przykład kilka razy w środku nocy) może być bardzo męczące.

Rozenek-Majdan nie ukrywa, że nie musi zbytnio martwić się o wyprawkę, bo wiele rzeczy dostaje:

Tych malutkich ubranek i akcesoriów mam aż za dużo, więc na pewno się nimi podzielę. Wybieranie wózka również mamy z Radosławem z głowy, bo w domu stoi pięć różnych modeli – mówi celebrytka.

W rozmowie z magazynem Małgorzata zdradza też, po porodzie chciałaby wylecieć z Polski i zaszyć się z całą rodziną w spokojnym miejscu na dwa miesiące. Podobnie zrobiła po urodzeniu córeczki Kasia Warnke – razem z mężem, Piotrem Stramowskim, poleciała na Florydę.

Miejmy nadzieję, że do czerwca sytuacja związana z epidemią koronawirusa uspokoi się i Małgorzata przywita maluszka w spokojnym klimacie.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Instagram

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan - Stanisław i Franciszek

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan – Stanisław i Franciszek, fot. Instagram