Bianca Censori (28 l.) i Kanye West (46 l.) wyglądają na bardzo szczęśliwych, spędzając aktualnie czas we Włoszech. Para została przyłapana przez paparazzi we Florencji podczas wieczornego spaceru (na bosaka) w towarzystwie… włoskich lodów.

Kanye West i jego małżonka szykują MODOWĄ rewolucję

Podobnie, jak w ostatnich miesiącach, Bianca Censori wyglądała niecodziennie w porównaniu do trendów, które aktualnie obowiązują. Projektantka miała bowiem na sobie znów strój zrobiony… jakby z rajstop. W tym przypadku jednak jej obfity biust uciekał spod skąpego topu. Censori została sfotografowana, gdy poprawia nagie piersi.

Bianca Censori i jej niemal nagi biust

Informator niedawno powiedział Us Weekly, że raper i projektantka Yeezy wciąż są w „fazie miesiąca miodowego”, 7 miesięcy po ich niezobowiązującej prawnie ceremonii ślubnej.

Kanye West TAK wystylizował „żonę” na niedzielne nabożeństwo

I tak jak niedawno pisaliśmy ponoć Kanye West planuje „powrót” do swojej kariery po niepokojących antysemickich tyradach i kontrowersyjnym zachowaniu przez ostatnie… lata. Bianca Censori ma być jego wielką pomocą i wspólnie szykują modową rewolucję. Czekacie?

Fot. ShotbyNYP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. ShotbyNYP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum