Kanye West i jego „żona” Bianca Censori uczestniczyli w niedzielnym nabożeństwie w kościele w Los Angeles. Podczas gdy Ye wystąpił w swoim nowym ulubionym stroju składającym się z czarnej koszulki z poduszkami na ramionach i skarpetowych butów, jego partnerka wybrała coś zupełnie bardziej dziwnego.

Dziwny strój Bianki Censori

Censori, 28-letnia kobieta, miała na sobie czarną sukienkę wyglądającą jak rajstopy, która owijała jej całe ciało od stóp do głów. Wokół jej głowy zaś było coś w rodzaju ogromnego kołnierza.

Trendsetter i ikona mody – Kanye West lansuje nowy styl, „Nosisz legginsy swojej eks?”

Użytkownicy mediów społecznościowych nie omieszkali skomentować jej nietypowego stroju, który zarówno zakrywał jej twarz, jak i ograniczał jej ruchy.

„Co to za opona na jej szyi?” – napisał jeden z internautów, podczas gdy inny zapytał: „Dlaczego żona Kanye’ego ubrana jest jak penis”.

Wielu porównało strój Censori do prezerwatywy.

„To nie jest moda. To szaleństwo” – skrytykował kolejny użytkownik mediów społecznościowych, podczas gdy inni określili wygląd pary jako „absurdalny”, „dziwny” i „tragiczny”.

Kanye West znów pozwany, za dyskryminację rasową pracowników i karmienie dzieci w szkole… sushi

Jeśli chodzi o Westa – który „poślubił” Censori w nieformalnej ceremonii w styczniu – wybrał tę samą odważną,  czarną koszulkę Vetements „Polizei” (375 dolarów, pierwotnie 488 dolarów), którą nosił na randce ze swoją partnerką w zeszłym miesiącu.

West połączył koszulkę z czarnymi legginsami i kolejną parą skarpetowych butów w stylu skafanderka, które ostatnio tak bardzo sobie upodobał. To nie jest pierwszy szalony strój, jaki widzieliśmy na Censori w ostatnich miesiącach. Architektka Yeezy i jej „mąż” nosili pełne nakrycia twarzy podczas pokazu mody Jerry’ego Lorenzo z marki Fear of God w kwietniu.

W zeszłym miesiącu miała na sobie serię interesujących strojów, począwszy od białego zawinięcia na głowę, aż do prawie nagiego zestawu składającego się tylko z czarnej taśmy na ciało. Boimy się sobie wyobrazić, w co ta para będzie się ubierać w przyszłości.

Forum

Forum

Forum