Brad Pitt i Angelina Jolie najbardziej wpływową parą
Wczoraj z okazji Walentynek magazyn Forbes opublikował ranking najbardziej wpływowych par show biznesu.
Angelina Jolie i Brat Pitt znaleźli się na jego szczycie z powodu działalności humanitarnej, stale powiększającej się rodziny i tego, że po prostu – zdaniem magazynu – “są sympatyczni\”.
Dwie pary mogą wydać się szczególnie nieaktualne. Najwyraźniej redaktorzy nie śledzą plotek na tyle dokładnie lub po prostu w rankingu znalazły się najgorętsze pary roku 2007.
Oto dwanaście najbardziej wpływowych par według magazynu Forbes:
12. Nicole Richie i Joel Madden
11. Victoria Beckham i David Beckham
9. Jessica Simpson i Tony Romo – ex aequo
9. Cameron Diaz i Justin Timberlake – ex aequo
8. Eva Longoria i Tony Parker
7. Tracey Edmonds i Eddie Murphy
6. Pamela Anderson i Rick Salomon
4. Katie Holmes i Tom Cruise – ex aequo
4. Demi Moore i Ashton Kutcher – ex aequo
3. Nicole Kidman i Keith Urban
2. Kate Moss i Pete Doherty (?)
1.Angelina Jolie i Brad Pitt
Fajnie że Joel i Nicole się pojawili.
O kurdę, gdyby to była prawda, to kiepsko by było. Skoro na ludzi ma wpływać kochanek Moss… I sama ona.:o
gość, 16-02-08, 01:25 napisał(a):santa, 15-02-08, 19:36 napisał(a):moss i doherty na 2??ciekawe jakim cudem skoro juz nie sa para..to chyba ranking z zeszlych walentynek..jest tu wiecej par ktore nie sa juz ze soba..nie sa ale tu chodzi o zeszly rok, myslenie nie bolino co ty nie powiesz..
gość, 15-02-08, 09:47 napisał(a):a na co oni mają wpływ?na mode, reklame, lifestyle[(Kate i Pete)(nie mowie o narkotykach) ]ogolnie styl życia, w przypadku 1 pary z powodów’humanitarnych”” :P:P a 2 para-ze jednak sa odwyki i mozna sie na nie udać, a poza tym, to byla piekna miłość,
kolejny głupi ranking…
santa, 15-02-08, 19:36 napisał(a):moss i doherty na 2??ciekawe jakim cudem skoro juz nie sa para..to chyba ranking z zeszlych walentynek..jest tu wiecej par ktore nie sa juz ze soba..nie sa ale tu chodzi o zeszly rok, myslenie nie boli
Kate Moss i Pete Doherty ? ?wg mnie nie zasługują na 2 ale jak już je mają to gratulacje.
noo Angelina i Brad na pierwszym miejscu – jak najbardziej się zgadzam, ale Moss i Doherty na drugim!? O.o
Kate Moss i Pete na 2, brawo! i nie wiem dlaczego tam jest znak zapytania?! przeciez Ci ludzie rzadzili w tamtym roku!
A Beyonce i Jay-z ? xD
2. miejsce – z deczka zdziwko, bo niby w czym tacy wpływi? Kate jeszcze jak Kate ale Doherty to słynie głównie ze związku z nia i z ekscesów narkotykowych…Cameron i Justin? Przeciez oni zerwali juz wieki temu….
moss i doherty na 2??ciekawe jakim cudem skoro juz nie sa para..to chyba ranking z zeszlych walentynek..jest tu wiecej par ktore nie sa juz ze soba..
uważam że na to zasłużyli lubię ich obydwu
Angie i Brad zasłużyli na to.
dziwaczny ten ranking…….a gdzie shrek i fiona? xD
Yyyy …. zdaje się że Backham powinien być nieco wyżej ….
Brangelina na to zasługuja! Gratuluję!
faktycznie chyba nie czytają plot… xD
hm no coż było do przewidzenia kto wygra ten ranking…
Drugie miejsce mnie zaskoczyło, ale prawda jest taka, że w dobrych chwilach byli dobraną parą. -.- A Pitt i Jolie zasłużenie.
. Katie Holmes i Tom Cruise nie są już parą? o______________________O
gość, 15-02-08, 13:18 napisał(a):. Katie Holmes i Tom Cruise nie są już parą? o______________________Oale sie popisalas/es!!! gratulacje
skoro tak uważają, to niech będzie ;)))
gość, 15-02-08, 12:30 napisał(a):ja tam widzę 4 NIEAKTUALNE pary, a nie tylko 2ja też widze 4
ex aequo znaczy na rowni!!! hehe
ja tam widzę 4 NIEAKTUALNE pary, a nie tylko 2
gość, 15-02-08, 10:59 napisał(a):Nie rozumiem dlaczego Playa Barbie napisała, że para Angelina&Brad są sympatyczni w cudzysłowie. Poznałaś ich osobiscie, że mozesz stwierdzić, iż sa to nie mili dla otoczenia ludzie??? P.S. Kocham ten duet!!! :))))jest w cudzysłowie, bo cytuje zdanie magazynu. To nie jest JEJ ( Playa Girl) zdanie.. eh.
Nie rozumiem dlaczego Playa Barbie napisała, że para Angelina&Brad są sympatyczni w cudzysłowie. Poznałaś ich osobiscie, że mozesz stwierdzić, iż sa to nie mili dla otoczenia ludzie??? P.S. Kocham ten duet!!! :))))
ależ oni do siebie pasują…..
przecież jest napisane roku 2007 wiec nawet jesli ze soba zerwali co niektorzy to ranking jak najbardziej moze ich zaliczyc.
a na co oni mają wpływ?
A gdzie Jay i Bee? przeciez sa napewno bardziej wpływowi od np. Richie…
chodziło mi o 1 miejsce, czasami cyferki nie działają mi na klawiaturze…
dziwna ta lista.
ale nieaktualna lista
Dziwna lista, choć co miejsca się zgadzam.
Przepadam za nimi.
Lubie ich (Angie i Brada)
moim zdaniem beckhamowie za daleko na tej liscie
Ale fajnie jupi jupi jupi xD
Victoria Beckham i David Beckham na pewno są bardziej wpływoi niz ten cały Murphy i jego niunia, albo jessica simpson, kto to układał :/ no i w ogóle moss i doherty ?? albo diaz i timberlake, ci ostatni zerwali ze sobą już daaawno temu, widzać bardzo zorientowani są ci redaktorzy :/ ekhm…
z tej calej listy to -Brad i Angelina!!!!!!!tylko…reszta to tylko ladnie wyglada………