Brad Pitt i jego była partnerka – Jennifer Aniston pobrali się w Meksyku. Takie informacje pojawiły się w amerykańskich mediach. Wierzycie?

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub

Brad Pitt i Jennfier Aniston podobno wzięli ślub. Ta informacja wywołała burze w Internecie. Pogłoski o romansie pary nie cichną. Wszystko za sprawą urodzin Jennifer Aniston, które odbyły się jakiś czas temu. Pięćdziesiąte urodziny aktorki odbiły się głośnym echem, ponieważ jej były mąż – Brad Pitt pojawił się na hucznej imprezie. Między parą doszło do wielu intymnych sytuacji, o czym informowaliśmy tutaj SENSACJA! Brad Pitt pojawił się na 50. urodzinach Jennifer Aniston (ZDJĘCIA)

Gdzie odbył się ślub Jennifer Aniston i Brada Pitta

Jak donosi amerykański tabloid Jennifer Aniston i Brad Pitt ponownie się pobrali. Magiczny moment miał mieć miejsce w gorącym Meksyku, kilka dni po 50. urodzinach aktorki.

Impulsem do ślubu miała być awaria samolotu, w którym była Jennifer Aniston, o którym pisaliśmy tutaj: Samolot z Jennifer Aniston miał AWARYJNE lądowanie (ZDJĘCIA). Aktorka podczas awaryjnego lądowania, zdała sobie sprawę, że wciąż kocha Brada Pitta.

Jenny zdała sobie sprawę z tego, że życie jest krótkie i może zginąć w każdej chwili. Wiedziała, że musi słuchać serca i wyjść za Brada kolejny raz – mówi informator.

Związek Jennifer Aniston i Brada Pitta

Jennifer Aniston i Brad Pitt poznali się w 1998 roku. Dwa lata później postanowili się pobrać. Skromna ceremonia miała miejsce w Malibu.

Jennifer Aniston i Brad Pitt szybko zostali uznani za najlepiej dobraną parę w całym Hollywood. Niestety w 2005 roku w mediach pojawiła się szokująca informacja o separacji pary. Powodem ich rozstania miała być… Angelina Jolie. Brad Pitt miał z nią romans w trakcie kręcenia filmu Pan i Pani Smith. Para rozstała się.

Justin Theroux wrzucił fotkę Jennifer Aniston i napisał do niej wiadomość

Wbrew pozorom Brad Pitt nie był wcale największą miłością Aniston. Kilka lat temu aktorka udzieliła wywiadu dla New York Times w którym przyznała, że największą miłość poznała po Bradzie. Miała wtedy 25 lat, jednak nigdy nie ujawniła jego tożsamości. Mężczyzna zmarł w 2007 roku na raka mózgu. DailyMail ujawnił, że był to aktor musicalowy – Daniel McDonald.

Wierzycie w te plotki?

Sonda

poll-violet

Chciał(a)byś, żeby Jennifer Aniston i Brad Pitt znów byli parą?

1
Jennifer Aniston i Brad Pitt

TAK!

Zawsze do siebie pasowali, powinni dać sobie jeszcze jedną szansę.

2

NIE!

Jenn absolutnie nie powinna już ufać Bradowi - w końcu zostawił ją dla Jolie.

3
Jennifer Aniston i Brad Pitt

Trudno powiedzieć

Czas pokaże - może jeszcze będzie dobrze?

FESTIVAL DE CANNES 2004
at the premiere of Warner Brothers
b37c5bda