Britney Spears (39 l.) jest obecna w show-biznesie od nastoletnich lat. Księżniczka pop’u dorastała na naszych oczach i robiła międzynarodową karierę. Po latach Brit już nie nagrywa piosenek, ale dalej jest w świetnej formie. Spears ujawniła, jak wygląda jej trening jogi, a przy okazji pokazała, że jej związek z młodszym partnerek dalej jest pełen miłości.

Dokument o Britney Spears pokazał BRUTALNĄ prawdę o show-biznesie

Britney Spears ćwiczy jogę i całuje Sama Asghari

Britney Spears udostępniła na swojego Instagrama wideo, na którym pokazuje jak wygląda jej trening jogi. Jesteśmy świadkami tego, jak doskonale rozciągnięta jest wokalistka. Spears nie ma już takiej figury, jak za młodzieńczych czasów, ale w dalszym ciągu ostro pracuje nas sylwetką. To Sam Asghari, który jest trenerem personalnym zaszczepił w celebrytce zamiłowanie do regularnych treningów.

Filmik zaczyna się od Brit na kolanach, która rozpoczyna swój trening. Kochający chłopak Sam Asghari daje jej buziaka w usta, jednocześnie chwytając jej tył głowy, po czym wychodzi z kadru. Spears wykonuje serię powtórzeń. Brit podczas treningu ma na sobie żółty stanik sportowy i czarne spodnie do jogi. W tle widać jeszcze pokaźnych rozmiarów choinkę, która zdobiła salon Spears

Kiedy moja wciąż stała, jak mi tego brakuje. Mam nadzieję, że macie cudowny dzień… Niech Bóg Wam błogosławi – podpisała filmik wokalistka

Celebrytka i jej chłopak Sam Asghari należą do bardzo aktywnych osób. Najczęściej spędzają czas na świeżym powietrzu, gdzie razem ćwiczą, trenują jogę, czy jeżdżą na rowerze.

Britney Spears pokazuje, jak wygląda jej trening jogi:

Fani Spears oszaleli na punkcie tego filmiku. W komentarzach posypały się słowa wsparcia i motywacji dla wokalistki. Sama Brit wydaje się maksymalnie zmotywowana. Piosenkarka nie opuszcza treningów i dzięki ćwiczeniom udaje się jej zachować umięśnioną sylwetkę. Fani w komentarzach okrzyknęli celebrytkę „królową pop’u, jogi i świątecznego drzewka”.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Chłopak Britney Spears przyłapany z inną kobietą. Mamy zdjęcia! Wiemy kim jest

Britney Spears pokazuje jak naprawdę wygląda jej sylwetka w skąpym bikini (WIDEO)

Britney Spears wraca do korzeni. Poddała się kolejnej metamorfozie

Britney Spears

Fot.Forum, X17

Britney Spears

Fot.Forum, Backgrid USA